GeForce Now'dan Yeni Oyunlar! EA Games Oyunları Eklendi!

GeForce Now'dan Yeni Oyunlar! EA Games Oyunları Eklendi!

GeForce Now, Electronic Arts oyunlarını sistemine ekledi. Sanal bulut sistemindeki oyun sayısı arttı. Peki hangi EA Games oyunlarını oynayabileceksiniz? Nvidia'nın GeForce Now uygulamasındaki yeni oyunlar dikkat çekti. Battlefield serisi de bulunuyor.

GeForce Now, kullanıcılara düşük sisteme sahip bilgisayarları üzerinden daha kaliteli oyunlar oynama fırsatı sunuyor. Ancak sistemde oynayabileceğiniz oyunlar oldukça kısıtlı. GeForce Now'a hangi oyunlar eklenmiş ise onları oynayabiliyorsunuz. Yine de şirket hızlı bir şekilde güncelleme yapıyor. Her ay yeni oyunların eklendiğini görüyoruz. En son yapılan açıklama ise herkesi sevindirdi. Çünkü sistem gereksinimi bakımından yüksek olan ve pek çok kişinin sistemden dolayı oynayamadığı bazı oyunlar açıklandı. EA Games'e ait olan bu oyunlar büyük ilgi gördü. Şirketin yaptığı duyuru büyük ses getirdi diyebiliriz. Peki hangi Electronic Arts oyunlarını oynayabileceğiz? Merak edilen bu sorunun yanı sıra bulut tabanlı oyun sistemi hakkında daha fazla bilgi vereceğiz. Çünkü teknoloji geliştikçe bulut tabanlı oyun sistemine olan ilgi de gittikçe artıyor.

eagames.jpg

Battlefield 1 Revolution Oynanabilecek!

Nvidia'nın geliştirmiş olduğu GeForce Now'da oynayabileceğimiz ilk oyun Battlefield 1 Revolution oldu. Kaliteli grafikleri ve hikayesiyle dikkat çeken EA Games oyunu, kullanıcıları sevindirdi. Artık bu oyunu sorunsuz şekilde bilgisayarınızda çalıştırabileceksiniz. Bulut tabanlı olarak doyasıya oynamak sizin elinizde. Ayrıca diğer oyunlar da en az Battlefield 1 Revolution kadar başarılı. EA Games ve Nvidia arasındaki bu anlaşma, hisse değerlerine de yansıdı. İki şirketin hisselerinde artış meydana geldi. Yani maddi anlamda hızlı bir sonuçla karşılaştılar. Borsanın bu kadar hareketli olmasındaki nedenin bu olduğu belirtiliyor. Çünkü açıklamalarından hemen sonra yükseliş başladı. Her iki şirkette ortalama %1,5 değerle artış sergiledi.

GeForce Now'a Eklenen Oyunlar

GeForce Now'da olması beklenen oyunlar listesinde Mirror’s Edge Catalyst, Unravel Two ve Dragon Age: Inquisition da bulunuyor. Toplamda dört oyunun tadını doyasıya çıkarmak sizin elinizde. Şimdiden pek çok kullanıcı oyunları oynamak için harekete geçti bile. Abonelik sistemi ile sizler de güzel deneyimler yaşayabilirsiniz. Ücretler ülkeden ülkeye değişkenlik gösterebilir. Hatta belirli bir süre ücretsiz kullanım gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Binden Fazla Oyun Bulunuyor

GeForce Now'ın sisteminde bini aşkın oyun bulunmakta. Dolayısıyla oyunların kısıtlı olduğundan bahsettik fakat az olduğunu belirtmedik. Eğer sizler de oyun deneyimini sonuna kadar yaşamak istiyorsanız yeni bilgisayar alana dek bu sistemi kullanabilirsiniz. Hatta yeni bilgisayar almanıza gerek dahi kalmayabilir. Çünkü bulut tabanlı oyun sistemleri gittikçe popüler hale geliyor. İnsanlar, yüksek bütçeler yerine aylık uygun fiyatlara oyunları sorunsuz şekilde oynayabilmekte. Kasmadan ve düşük FPS sıkıntısıyla uğraşmadan tüm uğraşınızı oyundan keyif almak için harcayabilirsiniz.