GeForce Now sızıntısı, God of War, Demon's Souls ve PC İçin Çok Daha Fazlasını Listeliyor

GeForce Now sızıntısı, God of War, Demon's Souls ve PC İçin Çok Daha Fazlasını Listeliyor

GeForce Now sızıntısı, God of War, Demon's Souls ve PC İçin Çok Daha Fazlasını Listeliyor.

Nvidia'nın GeForce Now PC oyun akışı hizmeti, çeşitli yayıncılardan duyurulmamış oyunlar ve en önemlisi PC oyuncuları için PlayStation Studios oyunlarının yaklaşan portları dahil olmak üzere çok çeşitli gelecek oyunlar hakkında ayrıntılara sahip olabilir.

Ayrıntılar, kaldırılan oyunları aramak için hizmetin dosyalarına göz atan, ancak bunun yerine bir hazine bulduğu bildirilen bir GeForce Now kullanıcısının blogundan geliyor.

Sony ile başlayarak, God of War, Ghost of Tsushima, Demon's Souls remake, Returnal, Ratchet & Clank, Gran Turismo 7, Horizon Forbidden West ve Uncharted: Legacy of Thieves Collection, listelenen en önemli oyunlardır. Bu listedeki son öğe geçen hafta PlayStation Showcase'de açıklandı.

geforce-now-sizintisi-god-of-war-demons-souls-ve-pc-icin-cok-daha-fazlasini-listeliyor.jpg

Aynı sızıntıda Xbox Game Studios'tan Halo 5: Guardians, Gears 6, The Initiative'den (belki de Perfect Dark) isimsiz bir oyun ve ayrıca üç oyunun kod adları listeleniyor – Project Holland, Typhoon ve Woodstock. İlginç bir şekilde, Windows Central'dan Jez Corden, Typhoon'un yakın zamanda duyurulan Avalanche Studios oyunu Contraband ve Holland'ın Playground'un Fable yeniden başlatması olduğunu söyleyerek sızıntının Microsoft oyun projesi adlarını doğru kabul etti.

Bu sızıntıda bahsedilen ve hayranları çılgına çevirmesi gereken diğer PC sürümleri arasında Dragons Dogma 2, Bioshock 2022, GTA 3, Vice City ve San Andreas Remasters (son zamanlarda söylentiler), Mirrors Edge RTX Remaster, Chrono Cross Remaster, Crysis 4, Half- Life 2 Remastered (yakın zamanda ortaya çıkan Black Mesa benzeri hayran projesi), Cities Skylines 2, Deus Ex 5, Final Fantasy VII Remake, Destroy All Humans 3 ve çok daha fazlası.

Çıkarılan isimlerin tam listesine buradan göz atılabilir.

Kesinlikle heyecan verici olsa da, ilgili yayıncılardan herhangi bir resmi duyuru gelene kadar beklentileri kontrol altında tutmaya çalışın. Tüm bunlar dahili testlerden, sahte listelerden, iptal edilen projelerden veya birileri tarafından eğlence için yapılmış olabilir. Bunlardan bazıları doğru çıksa bile, oyunların resmi olarak ortaya çıkması yıllar alabilir.