Galaxy Unpacked 2021 Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

Galaxy Unpacked 2021 Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu!

Samsung, bazı giyilebilir cihazlarla birlikte yeni nesil katlanabilir cihazları piyasaya sürmeye hazır. Lansmanın önümüzdeki ay gerçekleşmesi gerekiyordu, ancak şimdi resmi tarihte bir onayımız var ve kaynağımızın ellerine geçmeyi başardığı bir teaser var. Galaxy Unpacked 2021 etkinliği çok yakında yapılacak! Peki ne zaman?

Galaxy Unpacked 2021 Etkinliğinde Neler Olacak?

Merak edenler için Samsung, yeni Galaxy Saatleri ile birlikte yeni Galaxy Z Fold 3, Z Flip 3, Galaxy Buds 2'yi piyasaya sürecek. Bu, bu yılın başlarında gerçekleşen Galaxy Unpacked'den bu yana en büyük Galaxy Unpacked olacak ve bunun için ihtiyacınız olan tüm ayrıntılara sahibiz.

Galaxy Unpacked 2021, bu yıl 11 Ağustos'ta gerçekleşecek. Kaynak, bir teaser/davetiyeyi ele geçirmeyi başarmış ve bu etkinlikte birkaç katlanabilir yeni telefonlar ilk kez gösterilecek. Samsung ayrıca "Get Ready to Unfold" yani "Açmaya Hazır Olun" sloganı ile bu etkinliği gerçekleştirecek. Yani slogandan da anlaşılabileceği üzere katlanabilir telefonlar etkinlikte yer alacak.

Galaxy Unpacked

Galaxy Unpacked 2021 Etkinliği Saat Kaçta Yapılacak?

Merak edenler için, etkinlik Türkiye saati ile 17:00'da 11 Ağustos 2021 tarihinde yapılacak. Cihazlarla ilgili zaten birçok ayrıntı biliniyor. Ayrıntıları bilinen telefonların listesi ise şu şekildedir.

  • Galaxy Z Fold 3
  • Galaxy Z Flip 3

Ayrıca bilmiyorsanız hatırlatmakta fayda var. Bu iki yeni katlanabilir telefon 27 Ağustos 2021 tarihinde satışa sunulacak. Fiyatlarıyla ilgili ise henüz kesin bir duyuru yapılmadı.

Bu, Samsung'un aynı anda birden fazla sektörü etkileyen küresel bir çip sıkıntısı sırasında ilk kez üst düzey cihazları piyasaya sürmesi olacak. Bu, bu telefonların sınırlı sayıda bulunabileceği anlamına geliyor, ancak kesin olarak söyleyemeyiz.

Etkinliği dört gözle bekliyorsanız, 11 Ağustos'taki tüm duyuruları detaylarıyla size aktaracağız bu nedenle bizi izlemeye devam edin.