Fortnite Sezon 7: Uzaylı Gemisi ve Canlı Etkinlik Geri Sayımı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Fortnite Sezon 7: Uzaylı Gemisi ve Canlı Etkinlik Geri Sayımı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Fortnite, PUBG Mobile, Battlegrounds Mobile India, Apex Legends, Garena Free Fire, Call of Duty Mobile gibi diğer tüm popüler battle royale oyunları gibi, oyun içeriği için bir sezon formatı izler ve her sezon için farklı bir tema izler. Mevcut sezon 7 sona ermek üzere ve geliştirici Epic Games, 6 Ağustos'ta gerçekleşmesi beklenen bir sonraki büyük etkinliğe hazırlanıyor. 6 Ağustos bitiş tarihini gösteren gizemli bir geri sayım sayacı yanıp sönüyordu. Bu, oyuncuların Epic Games'in Fortnite'ın gelecek sezonunu ve oyuna eşlik etmesi beklenen yeni içeriği başlatmasını beklediği zamandır.

Inverse tarafından hazırlanan bir rapora göre, Fortnite topluluğundaki birçok veri madenciliği yeni sezon ve önümüzdeki birkaç gün içinde haritanın nasıl değişebileceği hakkında konuşuyor. Fortnite'ın bir sonraki sezonunda, uzaylı uzay gemisinin Corny Complex, Slurpy Swamp ve Coral Castle'ı birçok uzaylı filminde popüler olarak tasvir edilen bir ışınla kaçıracağı söyleniyor.

Bununla birlikte, Fortnite'ın kendisi daha önce bloglarına bunu yayınladığı için oyunda uzaylı savaşları olup olmayacağı henüz belirlenmedi: "The Aftermath'in üzerinde alışılmadık bir Alien gemisi geziniyor… IO "olağandışı" diyor çünkü niyeti yok' t zarar için gibi görünüyor. Amacının yakın gelecekte netleşeceği tahmin ediliyor.” Bu arada rapor, Superman Battle Pass kaplamasının hala mevcut olmadığını ve geri sayım bittikten bir hafta sonra 12 Ağustos civarında gelmesinin beklendiğini de belirtiyor. Ancak bunların sadece veri madencileri tarafından yapılan spekülasyonlar olduğunu ve hepsinin 6 Ağustos'ta Epic Games tarafından açıklanacağını belirtmek önemlidir.

Fortnite'ın önemli olayları, geliştiricinin oyunun haritasını ve arazisini eşlik eden bir hikaye ile hızlı bir şekilde düzenlemesi için akıllı bir yoldur. Geçen yıl, şirketin 'Cihaz' etkinliği, adanın merkezindeki bir bina olan Ajans'ı havaya uçurdu ve yerini The Authority adlı yeni bir bina aldı. Benzer şekilde Fortnite, yeni sezon gelene kadar oyun dahil her şeyi emen vahşi bir kara delik etkinliğine de sahipti.