Final Fantasy XI Güncelleme İle Yeni Bir Savaş Alanına Sahip Olacak

Final Fantasy XI Güncelleme İle Yeni Bir Savaş Alanına Sahip Olacak

Final Fantasy XI oyunu Temmuz güncellemesi için hazırlanıyor. Bu güncellemede rakiplerine göre oldukça geride kalmış hatta eskimiş dediğimiz bazı özelliklerin üzerinde durulurken yeni ve yüksek seviyeli bir savaş alanının da oyuna geleceği ortaya çıktı. Ayrıca 12 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanması beklenen güncellemede oyunun performans iyileştirmelerinin yanında bazı hata giderimlerine de önem verilecek.

Final Fantasy XI 12 Temmuz'da Güncelleniyor

Oyundaki güncelleme ile yeni savaş alanları ve buradaki zorlukları tamamlayanlarla başarılı olanlar yepyeni ödülleri de beraberinde kazanacaklar. Ek olarak Uzman Ambuscades, Sahagin'in geri döndüğünü görecek ve işler bir şekilde epeyce karışacak gibi görünüyor.

final fantasy XI güncelleme

Final Fantasy XI güncellemesinde aynı zamanda Odyssey için de bazı yeniliklere kavuşacağı bildirildi. Örnek olarak Odyssey'de ilerlemenize bağlı olarak bazı dükkanlardaki birtakım ürünler yanlış minimum etiket fiyatına sahipti. Bu sorun güncellemede ortadan kaldırılıyor.

Son olarak güncelleme ile takım performansı ve oyun kontrollerini iyileştirmek için geri planda ince ayalarların da yapıldığı, oyuncuların farkedilir bir performans artışını görebilecekleri bildirildi.