FIFA Online 4 Ücretsiz Olarak Türkiye'de! FIFA Online'de Her Şey Türkçe!

FIFA Online 4 Ücretsiz Olarak Türkiye'de! FIFA Online'de Her Şey Türkçe!

500'ü aşkın takım ve 17 bin futbolcu ile FIFA Online 4 Türkiye'de oynanabilir hale geldi. Türkçe spikerlerle de oyunun tamamen Türkçe şekilde olması herkesi sevindirdi. Peki FIFA Online 4 özellikleri nelerdir? Oyunu nasıl indirebiliriz?

FIFA hayranları, yeni çıkan FIFA Online 4'ü ücretsiz şekilde oynayabilecek. Türk oyuncuların heyecanla beklediği oyun artık erişilebilir hale geldi. Oyundaki özellikler ise adeta nefes kesiyor. Nedenine gelecek olursak, stadyumundan oyuncularına ve spikerlerine kadar her şey özgün. Üstelik Türkçe spiker desteği de dahil edildi. Böylelikle oyunu oynarken hiçbir yabancılık çekmeyeceksiniz. Pek çok kişi oyunla ilgili sorular sormakta. Oyunun özelliklerine ilişkin çeşitli bilgiler vereceğiz. Electronic Arts, bir süredir bu oyunu yayınlamak için önemli çalışmalar yürütüyordu.

FIFA Online 4 Spikerleri Kim?

FIFA Online 4'te spiker olarak karşımıza çıkacak isimlerin Murat Kosova ve Nebil Evren olduğu açıklandı. İki başarılı spiker, oyun deneyiminize heyecan katacak. Gerçekçilik anlamında spikerlerle anlaşılması büyük bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor.

fifaonlines.jpg

FIFA Online 4 Özellikleri

Öncelikle 30'dan fazla lig olduğunu belirtelim. İçlerinde Türkiye Süper Ligi de bulunuyor. 17.000'i aşkın yıldız futbolcu ile tanışacaksınız. Oyun baştan aşağı Türkçe ve bu yüzden tercih edilmesi bile beklenebilir. Hiçbir şekilde yabancılık çekmeyeceksiniz. Takım sayısı 500'den fazla olduğu için dilediğiniz takımla sonsuz bir kombinasyon ile oynamanız mümkün. Oyunun çeşitli modları da bulunmakta. Bu modların bir kısmı Türkiye sürümüne özel. Peki hangi modlarla eğlencenize eğlence katabilirsiniz? Kariyer ve klasik maç modunun yanı sıra çeşitli sistemler eklendi. FIFA, her geçen sene kendine yeni şeyler katmayı sürdürüyor. Bu bağlamda orijinal bir hava yakaladı. Rekabetçi modu sevenler için bire bir karşılaşmalar da büyük öneme sahip olacak. Eğer yeteneğinizi ölçmek istediğiniz dostlarınız var ise bu modlar sizin dikkatinizi çekebilir.

FIFA'daki Modlar

Türk oyuncuların severek oynayacağı modlar kullanıcıların ilgisini çekmiş vaziyette. Bire bir kapışmanın yer aldığını söylemiştik. Bunun yanı sıra teknik direktörlük yapmak için teknik direktörlük modunu da kullanabilirsiniz. Lig karşılaşmalarında futbolcu olabilir ve adınızı dünyaya duyurabilirsiniz. Son olarak Arkadaşlarınızla organize edebileceğiniz turnuvalarla online olarak birbirinizle maç yapabilirsiniz. FIFA, bir yıl boyunca oyun çıkarmadı ancak gerek ücretli ve gerekse ücretsiz oyunları ile adından söz ettirmeyi başardı. Kullanılan yeni teknolojiler en çok da ücretli versiyonu satın alan oyuncuları etkileyecek. Çünkü sınırsız heyecan deneyimi orada daha fazla hissediliyor. Ancak FIFA'yı Online ve ücretsiz şekilde oynamak isteyenler de mutlaka FIFA Online 4'ü indirmeli. EA'nın internet sitesi üzerinden bağlantı linkine tıklayarak oyunu rahatlıkla indirebilirsiniz. Mbappe'nin kapak fotoğrafında yer aldığı FIFA oyunu, çok yakında yeni özelliklerle de gündeme gelecek.