Far Cry 6 PlayStation Store'a Geldi! Ama Yanlışlıkla!

Far Cry 6 PlayStation Store'a Geldi! Ama Yanlışlıkla!

PlayStation store üzerinde oyunların listelenme süreci sürekli değişebiliyor. Bu süreç içerisinde yanlışlıkla Far Cry 6 oyununu da gördük. Yapılan bu listeleme oyunun çıkış tarihini ve konusunu bizzat sundu ve gözler önüne serdi diyebiliriz. Listeleme kısa bir süre içerisinde ön plana çıkarılmış olsa dahi, Far Cry konusuna da ehemmiyet verdi diyebiliriz. Önemli bilgiler karşımıza çıkıyor ve bu bilgiler için detaylı bir çalışma sağlamış oluyoruz.

Video oyunlarını sevenler PS takipçileri ve diğer herkes, bu oyunun merakı içerisinde iken bir anda yayınlanan bu oyunun afişi ve bilgileri herkesi şaşırtmıştı. Şimdi yaşanan bu sızıntı ile birlikte Far Cry 6 ile ilgili net kararlar ön plana çıkacak gibi görünüyor.

Play Station üzerinde beklenmeyen bir şekilde yayınlanan bu bilgi için bakalım nasıl bir güncelleme gelecek ve neler yapılacak?

Güncel olarak ortaya çıkarılan ve detaylı bir çalışma ile karşımızda bulunan, hızlı ve etkili bir ilerleme ile organize edilen her türlü seçenek için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır. Hem daha yeni, hem de etkili bir yapıda karşımızda yer alan bu süreçler için Far Cry 6 listelemesi yapan PS adına 18 Şubat 2021 yılında oyuncuların beğenisine sunulacak bilgisine eriştik diyebiliriz.