Far Cry 5, Yeni Karakter Tanıtımları ve Görseller!

Far Cry 5, Yeni Karakter Tanıtımları ve Görseller!

Ubisoft, Far Cry 5'in sadece trailer'ini yayınlamakla kalmadı, aynı zamanda oyunda olan 3 yeni karakterin de tanıtımını yapan videolar yayınladı. Videolar, Pastor Jerome, Nick ve Mary karakterlerini tanıtıyor. Bu karakterler, kötü adamlar değil; aksine oyun boyunca birlikte çalışacağımız karakterler olacak.

Videolarda Neler Görüyoruz?

Mary adlı karakterimizin videosundan, Mary'nin, Hope County/Montana'da büyüdüğünü anlıyoruz. Ayrıca tüm video, babasına ait olan bir barda geçiyor. Mary'ye göre hayat, dini tarikatın ona yardım etmeye söz vermesinden önce gayet güzeldi. Annesinin ve daha sonra kardeşinin öldüğünü babasına söyler ve o andan itibaren hiçbir şey eskisi gibi olmaz; fakat gerçekte, annesi ve kardeşine ne olduğu belli değildir. Ya öldüler ya da tarikat onları kaçırdı!

Pastor Jerome'nin videosundan, onun bir papaz olduğunu anlıyoruz. Jerome'yi, yıkılmış bir kilisede otururken görüyoruz. Papazımız, dini tarikat liderinin, kendi insanlarını yoldan çıkararak zehir ve sahtekarlıkla yönetmesinden nefret duyduğunu anlatıyor. Videonun sonunda Jerome'nin, kurşun geçirmez bir yelek, pompalı tüfek ve tabanca alarak kiliseden dışarıya yürüdüğünü görüyoruz.

Bir diğer karakterimiz olan Nick'i ise bir uçak hangarında görüyoruz. Nick'in sadece bir pilot değil, bir baba olduğunu da anlıyoruz. Aynı zamanda Nick'in babası ve büyükbabası, orduda pilot olarak görev almış. Doğacak olan çocuğunun ve ailesinin güvenliğinden, etrafta dolanan tarikat yüzünden endişe duyuyor. Videonun sonunda, diğer uçaklarla mücadele etmek için bir makineli tüfek yerleştirdiğine tanık oluyoruz.

Ayrıca oyunun yayınlanan resmi görsellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

[gallery link="file" td_select_gallery_slide="slide" columns="4" size="full" ids="23704,23705,23706,23707"]

Far Cry 5 ile ilgili daha fazla bilgi için diğer haberimize buradan ulaşabilirsiniz.