Far Cry 4'ün Yapımını Ubisoft Sangay Üstlendi

Far Cry 4'ün Yapımını Ubisoft Sangay Üstlendi

Farcy 4'ün yapımını Ubisoft Şangay ele almış olabilir mi ? Son zamalarda ortalıkta dolaşan bu iddaayı destekler nitelikte bir detay var!

Ubisoft'un başarılı oyun serisi Far Cry'ın yeni oyunu Far Cry 4'ün Ubisoft Şangay stüdyosu tarafından yapılacağı haberleri bir süredir ortalığı karıştırıyordu. Ama kesin bir bilgi ve detay yoktu. Eldeki tek bilgi Ekim ayında oyunun yaratıcılarından olan Cliff Martınez'in; ''Oyun üzerinde çalışılıyor. Nisan ayında önemli gelişmeler olabilir. Sadece beni bekleyin'' sözleriydi. Yeni oyun hakkında daha fazla bilgi vermeyen Ubisoft, öyle bir yerde açık verdi ki doğal olarak bu dikkatli takipçilerin gözünden kaçmadı.

Ubisoft'un LınkedIn sayfasındaki CV listesinde, Far Cry 4 oyununun Ubisoft Şangay tarafından yapıldığı bilgisi yer alıyor. Ekim ayında yapılan bu açıklamalar, uzun süredir ortalıkta dolaşan Ubısoft Şangay'ın yeni oyunu geliştirdiği dedikodusu ve şimdide LinkedIn sayfasında yazan bu bilgi... Önümüzdeki dönemde Ubisoft Şangay ve Far Cry 4 ismini sürekli olarak duyacağımızı gösteriyor.