Fallout 76 Steel Reign Bölümü PC, Xbox ve PlayStation İçin Yayınlandı

Fallout 76 Steel Reign Bölümü PC, Xbox ve PlayStation İçin Yayınlandı

Fallout 76 oyununun Brotherhood of Steel görev serisinin son bölümü olarak bilinen Steel Reign bugün PC, Xbox ve PlayStation platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Steel Reign bölümü ile hayatta kalma oyununa yeni görevler, yerler ve çok daha fazlası geldi. Hikayenin sonraki bölümünün yanında oyuncuların normal silahlarını ve teçhizatlarını yükseltmek, bunları efsanevi eşyalara dönüştürmelerine izin veren Efsanevi Üretim sistemini de beraberinde getirdi.

Steel Reign, Brotherhood of Steel Hikayesinin Sonu Oluyor

Resmi olarak yapılan açıklamada, Steel Reign'in Brotherhood of Steel hikayesinin sonunu getirdiğine yer verilirken Paladin Rahmani ve Knight Shin arasındaki gerilimin en üst noktaya ulaştığını görmek için Fort Atlas'a geri dönüleceği bildirildi. Fallout 76 oyununda süper mutant sürüleri ortaya çıkmaya başladıktan ve insanların teker teker kayıp oldukları bildirildikten sonra kardeşliğe yine de rehberlik edecek misiniz? Adaletin yanında mı yer alacaksınız yoksa göreve bağlı kalacak mısınız?

Fallout 76 oyuncularının Steel Reign görev serisini başlatabilmeleri için en az 20. seviyede ve en iyi savunma bölümünü tamamlamış olmaları gerekiyor. Eğer bu görevi tamamladıysanız "A Knight's Penance"e başlayabileceksiniz.

Bugün gelen Fallout 76 güncellemesi ile aynı zamanda efsanevi eşyalar, güç zırhı ve daha fazlası için birçok yenilik görülüyor. Oyuncular ayrıca altın külçe karşılığında oyunculara mal satacak olan yen bir satıcı olan Minerva ile de iletişime geçebilecekler.