Fallout 4'ün PlayStation 4 Pro Güncellemesi Yayınlandı

Fallout 4'ün PlayStation 4 Pro Güncellemesi Yayınlandı

Bethesda'nın geliştiriciliğini ve yayıncılığını üstlendiği Fallout 4'ün merakla beklenen PlayStation 4 Pro güncellemesi yayınlandı.

Geride bıraktığımız 2016 yılının en başarılı rol yapma oyunlarından birisi olan Fallout 4, çıkışından bu yana aldığı güncellemelerle birlikte oldukça gelişime uğradı ve sorunlarını geride bırakmayı başardı. PC platformunda modları ile birlikte halen daha diri tutulan yapımın PlayStation 4 sürümüne de mod desteği geçtiğimiz günlerde gelmişti. Bugünse Sony, merakla beklenen PlayStation 4 Pro güncellemesini oyunculara sundu.

Bethesda'nın yaptığı duyuru ile birlikte açıklanan PlayStation 4 Pro güncellemesi Fallout 4 üzerinde daha gelişmiş çözünürlük, daha geliştirilmiş grafikler kazandırıyor. Oyundaki renklerin tonunu, çimenleri ve yeşillik detaylarını da fazlasıyla geliştiren bu güncelleme ile birlikte Fallout 4'ün tam anlamıyla 4K desteğine kavuşup kavuşmadığı ise henüz belirsizliğini koruyor. Eğer yeni güncelleme ile birlikte PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro arasındaki farkı merak ediyorsanız, yayınlanan karşılaştırma videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.