Europa Universalis IV, Bu Hafta Epic Games'de Ücretsiz

Europa Universalis IV, Bu Hafta Epic Games'de Ücretsiz

Europa Universalis IV, bu hafta Epic Games Store'da ücretsiz

Epic Games Store'un haftalık ücretsiz oyun sunumu şimdi Europa Universalis IV'ü teslim etti. Oyunu talep etmek için gereken tek şey bir Epic Games hesabı ve geçen haftaki The Escapists'in bedava slotunu devralıyor.

Paradox tarafından geliştirilen ve 2013'te piyasaya sürülen Europa Universalis IV, oyuncuların Orta Çağ'ın sonlarından (1444AD) erken modern dönemlere (1821AD) kadar keşif, ticaret, savaş ve diplomasi. Hediyenin yalnızca temel oyun için olduğunu ve bir dizi genişletme ve DLC'nin ayrı olarak satın alınabileceğini unutmayın.

İşte doğrudan geliştiriciden oyun açıklaması:

Paradox Development Studio, ödüllü Europa Universalis serisinin dördüncü bölümüyle geri döndü. İmparatorluk kurma oyunu Europa Universalis IV, egemen bir küresel imparatorluk yaratmak için size yıllar boyunca rehberlik etmeniz için bir ulusun kontrolünü verir. Eşsiz özgürlük, derinlik ve tarihsel doğrulukla ulusunuzu yüzyıllar boyunca yönetin.

https://youtu.be/hWQ8AXwHPQg

Oyunun hem Windows hem de macOS sürümlerini ücretsiz olarak sunuyor. İşte sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 64bit
  • İşlemci: Intel Core i3-2105 / AMD FX 4300
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama: 6 GB HDD alanı
  • Grafikler: Nvidia GeForce GTX 460 (1 GB) / AMD Radeon HD 5850 (1 GB)

Europa Universalis IV, 7 Ekim'e kadar Epic Games Store'dan talep edebilirsiniz. Onun yerine PC Building Simulator aynı tarihte piyasaya çıkacak.