Epic Games'ten Ücretsiz Eklenti Müjdesi! Epic Games Oyun Paketini Duyurdu!

Epic Games'ten Ücretsiz Eklenti Müjdesi! Epic Games Oyun Paketini Duyurdu!

Epic Games, bir oyunun dördüncü sezon paketini ücretsiz olarak verecek. 149 TL'lik oyun paketini duyanlar ne yapacağını şaşırdı. Kullanıcılar, hemen oyunu indirmeye başladı. Peki oyun kaç TL'ye satılıyor?

Epic Games, yaptığı açıklama ile bedava oyun yerine farklı bir kampanyaya imzasını attı. Düzenli olarak ücretsiz oyun veren şirket, bu sefer kullanıcılarını oyun paketi ile sevindiriyor. Epic Games üzerinden herhangi bir bedel ödemeden alabileceğiniz bu oyun paketi, bir oyunu kapsamakta. Peki şirket hangi oyunu tercih etti? Yeni etkinlikte artık oyun yerine paket mi verilecek? Şirketin düzenli olarak oyun verdiği biliniyor ancak bir yıldan fazladır devam ettirdiği bu sistemi artık değiştirebilir. Bu zamana kadar binlerce liralık oyunu bedava verdiği düşünülür ise artık oyun paketi ile de kullanıcıların dikkatini çekebilir. Steam'e nazaran çok daha fazla ücretsiz oyunu son bir yıl içerisinde kullanıcılarına sundu. Ayrıca çeşitli indirim kuponları ile de kullanıcılarının sevgisini kazandığını belirtelim. Dolayısıyla yeni ortaya çıkan oyun paketi müjdesinde detayları sizlerle paylaşacağız. Eklentinin içeriğini görenler en az bedava verilen oyunlar kadar sevindi. Kullanıcılara oyun paketinin içindeki eşyaların ne olduğu da söylendi. Rogue Company oyununu daha önceden oynuyorsanız bir an önce bu paketten faydalanabilirsiniz. Paketin ne zaman sona ereceğine ve kaç TL'lik değere sahip olduğuna dair bazı bilgiler verildi.

Epic Games'ten 149 TL'lik Eklenti

Ücretsiz oyun denince akla gelen dijital oyun platformu Epic Games, şaşırtıcı bir karara imzasını attı. 149 TL değerindeki eklentiyi ücretsiz sundu. Rogue Company isimli oyunun dördüncü sezonuna damgasını vuracak bir oyun paketi hediye edildi. Eğer bu oyunu oynuyorsanız sizler de dördüncü sezona özel paketten yararlanabilirsiniz. Ücretsiz şekilde temin edilebilecek paket için gerekli şartlar merak ediliyor. Oyuna sahip olmanız durumunda bu paketi kullanabilirsiniz. Peki Rogue Company kaç TL'ye satılmakta? Oyunun fiyatını duyanlar ne diyeceğini şaşırdı.

roguecomapny.jpg

Rogue Company Ücretsiz Oynanıyor!

Rogue Company'nin ücretsiz oynanacak olması kullanıcıları sevindirdi. Böylelikle hem oyundan hem de paketten yararlanabilecekler. Herhangi bir para ödemeden bu kadar fazla deneyimi tatmak oyuncular için çok güzel. Peki oyun paketinin içinde neler bulunuyor? Kullanıcıların işine gelecek oyun zevkini doruğa çıkarak bazı hediyelerin yer aldığı öğrenildi.

Oyun Paketinde Neler Var?

Kullanıcıların merak ettiği ve sormaktan kendini alamadığı soru oyun paketinin içeriğiydi. Rogue Company oyununda oyun paketine dair çeşitli kıyafetler ve tecrübe puanı yer alacak. Eğer sizler de oyunu indirir ve içeriğini görüntülemek isterseniz bunu hemen yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü oyun paketinin belirli bir süresi olacak. Düzenli olarak verilen oyunların yanı sıra bu sefer paket ile karşımıza çıkan Epic Games, önümüzdeki hafta nasıl bir sürpriz yapacak heyecanla bekleniyor.