Epic Games'in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu! 32 TL'lik Oyun Artık Bedava!

Epic Games'in Ücretsiz Oyunu Belli Oldu! 32 TL'lik Oyun Artık Bedava!

Epic Games, yeni bir simülasyon oyununu daha bedava yaptı. Böylelikle oyun platformu yine ücretsiz oyun vermiş oldu. Peki bedava verilen oyunun ismi nedir? Epic Games oyunu sistem gereksinimleri ve 32 TL'lik oyunla ilgili bilgiler haberimizde.

Epic Games, ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Daha önce satın almak isteyip fiyatı nedeniyle almadığınız oyunlar da bedava olabilmekte. Bu nedenle kampanyaları düzenli olarak takip etmelisiniz. Son olarak bedava verilecek oyun kesinleşti. Pek çok kişinin beklediği üzere simülasyon oyunlarından biri ücretsiz oldu. Peki oyunun adı nedir? Oyunun piyasa fiyatı da açıklandı ve kullanıcılar ellerini çabuk tutmak zorunda. Eğer acele etmezseniz süre dolacak ve oyunu bedava oynama şansını kaçıracaksınız. Yeni bedava verilen oyun nasıl oynanır? Oyunun konusu ve sistem gereksinimlerine ilişkin son gelişmeleri açıkladık.

PC Building Simulator Bedava Oldu!

PC Building Simulator oyununu ücretsiz bir şekilde oynamak sizin elinizde. Oyunla ilgili daha fazla detay merak ediyorsanız hemen anlatalım. PC Building Simulator oyunu, kendinize harika bir bilgisayar kurmak için gerekli çalışmaları kapsıyor. Oyunun simülasyon kategorisinde olduğunu belirtmiştik. Dolayısıyla oyun içerisinde donanım ve yazılım bilgisine hakim olmanız sizler için çok önemli. Gerçek hayatta bilgisayar toplarmışcasına hareket edebileceksiniz. Tüm bunları yaparken de keyif alabileceğiniz eğlenceli bir deneyim sunulacak. Oyunun sınırlı süre ile ücretsiz verildiğini unutmayın. Sahip olduğu sistem gereksinimlerine bakacak olursak pek çok bilgisayarın kaldıracağını düşünüyoruz. Ekran kartı ve işlemciniz ile kıyaslayarak daha doğru bir karara varabilirsiniz. RAM ve depolama alanı da oldukça önemli duruyor. İşletim sistemi için Windows'un geçerli olduğunu belirtelim.

pcsimu.jpg

32 TL'ye Satılıyordu

Oyun, Epic Games üzerinde 32 TL'ye satılmaktaydı. Ancak ücretsiz olmasıyla beraber cebinizden tek kuruş çıkmayacak. Bu şekilde onlarca oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Bedava verilecek oyunları ve tarihlerini düzenli olarak takip etmeniz durumunda binlerce TL'lik tasarruf sizleri bekliyor. Geçtiğimiz yıldan bu yana verilen birçok oyun bulunmakta. İçlerinde GTA 5'in de bulunduğu popüler oyunlar, kaliteli bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Korsan oyundan uzak duran ve orijinal oyunları tercih eden kullanıcılar, Epic Games ve Steam gibi oyun platformlarını tercih etmekte.

14 Ekim'e Kadar İndirin!

PC Building Simulator isimli oyunu 14 Ekim tarihine kadar kütüphanenize mutlaka ekleyin. Kampanyalarda son tarihe dikkat etmek zorundasınız. Bu tarih aralıklarında oyuna kalıcı olarak sahip olmak açısından önemli bir avantaj elde edeceksiniz. Eğer oyunu indirmez veya hesabınıza eklemezseniz maalesef bir sonraki hafta ücretiyle satın almak zorunda kalırsınız. Dolayısıyla beğendiğiniz oyunları fazla vakit kaybetmeden oyunlarınıza ekleyin. Daha sonra dilediğiniz bir vakit indirip oynayabilirsiniz. Oyun artık size ait olacağı için zamanlamayı tamamen siz belirleyeceksiniz.