Epic Games Yine Yaptı Yapacağını! Among The Sleep Ücretsiz Oldu!

Epic Games Yine Yaptı Yapacağını! Among The Sleep Ücretsiz Oldu!

Epic Games, süper bir bedava oyunla karşımıza çıktı. Bu sefer korku oyunu severler için Among The Sleep oyununu bedava yaptı. Peki bu oyun nasıl ücretsiz şekilde indirilir? Oyuncuların merak ettiği Epic Games fırsatına ilişkin soruları yanıtladık.

Epic Games, ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Şirket, son olarak 60 TL oyun kuponu vererek kullanıcıları heyecanlandırmıştı. Üstelik 79,99 TL ve fazlasındaki oyunları bu kupon ile satın alabiliyordunuz. Büyük indirim sağladıktan sonra yeni bir ücretsiz oyun gelişmesiyle karşımıza çıktı. Bu kampanyalarla sahip olduğu kullanıcı sayısı oldukça fazla. Milyonlara hitap eden şirket, pandemiden bu yana kampanyalara ara vermedi. Üstelik her geçen gün kendini geliştirdi ve çok daha etkin bir platform sundu. Kullanıcılar, eskisine nazaran Epic Games'te vakit geçirmekten büyük zevk alıyor. Steam'in en dişli rakipleri arasında olan Epic Games'in daha yapacak çok işi var. Ancak bizler yeni verdiği oyuna odaklanacağız. Among The Sleep oyununa büyük ilgi var. Kütüphanenize eklediğiniz takdirde sınırsız oynama hakkını elde edeceksiniz. Oyunun hesabınıza eklemediyseniz acele etmenizde fayda var. Süre dolduğunda oyun için 28 TL ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Among The Sleep Ücretsiz!

Among The Sleep oyunu, korku üzerine kurulmuş bir yapım. Maceranın da eksik olmadığı bu oyunda iki yaşında bir çocuğu canlandıracaksınız. Annenizi bulmak için zorlu ve karanlık yollardan geçmek zorundasınız. Haliyle oyunun içine çok fazla adrenalin ve korku giriyor. Oyunun normaldeki fiyatı da oldukça uygun. Fakat herhangi bir ücret ödememe imkanınız olduğu için kampanyayı değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Yapmanız gereken şey Epic Games'e girerek arama kısmına oyunun ismini yazmak. Daha sonra mevcut oyunu hesabınıza ekleyebilirsiniz. İster şimdi isterseniz de farklı bir zaman diliminde indirebileceksiniz.

mongthelseep.jpg

Oyun 28 TL'ye Satılıyor

Normal şartlarda satın almak isterseniz Epic Games üzerinden 28 TL'ye satın alabilirsiniz. Ancak şimdilik bedava oldu. Bu süreyi geçirmeden oyunu sonsuza kadar ücretsiz oynama fırsatınız olacak. Pek çok korku hayranının uzun süredir oynamak istediği ve internet üzerinden yayıncıları takip ettiği bir oyundan bahsediyoruz. Hal böyle iken ilginin fazla olduğunu söylemeliyiz. Zira korku ve maceranın harmanlanmış halini test edeceksiniz. Bu süre zarfında da pek çok kişinin oyunla ilgili çeşitli görüşleri oldu. Oyunu deneyimleyenler indirdikleri için ne kadar şanslı olduğunu dile getiriyor.

Epic Games İndirimi Bitmek Üzere!

Epic Games, Among The Sleep oyunundaki kampanyayı yakın zamanda bitirecek. Nedenine gelecek olursak oyunun yerine farklı bir oyun bedavaya verilecek. Oyunlar haftalık olarak değiştiği için birkaç gün sonra bu oyunu ücretsiz göremeyebilirsiniz.