Epic Games Simülasyon Oyununu Bedava Yaptı! 49 TL'lik Oyun Ücretsiz Oldu!

Epic Games Simülasyon Oyununu Bedava Yaptı! 49 TL'lik Oyun Ücretsiz Oldu!

Epic Games, haftalık olarak verdiği oyunlara bir yenisini daha ekledi. Simülasyon oyunu severleri heyecanlandıran bu gelişmede hangi oyun bedava verildi merak ediliyor. Ücretsiz olan oyunu bir an önce indirebilirsiniz. Epic Games'ten yeni oyun...

Epic Games, düzenli olarak bedava oyun vermeye devam ediyor. Hatta Play Store'un da kendisini örnek aldığı görüldü. Şirket, yaptığı açıklamalarla hangi oyunu bedavaya verdiğini duyurdu. Bu sefer ki oyun konsept olarak diğerlerinden biraz daha farklı. Dolayısıyla normalin dışında bir oyun arıyorsanız belki de bu oyunu denemelisiniz. Üstelik herhangi bir ücret ödemeden sınırsız şekilde oyun kütüphanenizde bulundurabileceksiniz. Geçtiğimiz yıldan bu yana karşılıksız verilen oyunları hesabına ekleyen kullanıcılar, binlerce TL ödemekten kurtuluyor. Üstelik indirim kuponu ile de dilediğiniz oyunu çok daha düşük fiyatlara satın alabiliyordunuz. Şirket, bu anlamda Steam'i de geride bırakmış vaziyette. Çünkü aktif olarak Steam'in böyle bir kampanyaya sahip olmadığını görüyoruz. Peki Epic Games bu hafta hangi oyunu ücretsiz yaptı? Dikkat çeken bir detay ise şirketin verdiği oyun sayısıyla ilgiliydi. İşte Epic Games'ten simülasyon ve kendi dünyanızı kurma temalı oyun...

Aven Colony Bedava Oldu!

Aven Colony isimli oyun, kendi şehrinizi kurma ve dünyanızı yönetme konusunda sizlere fırsat sunuyor. Simülasyon kategorisinde yer alması nedeniyle pek çok kişinin bu tarz oyunlarla bağlantısının olmadığını bilmekteyiz. Ancak bu oyuna bir şans vererek hem bakış açınızı genişletebilir hem de yeni heyecanlara yelken açabilirsiniz. Oyunun tek kişilik olduğunu belirtelim. Dolayısıyla oyun içerisinde kendi senaryonuzu kendiniz yazacaksınız. Bu da sizi açınızdan farklı bir tecrübe anlamına geliyor. Oyunun normal değeri çok merak edildi.

avencolony.jpg

49 TL'lik Oyun Verilecek

Aven Colony oyununun normalde 49 TL'ye satıldığı biliniyor. Epic Games, her hafta verdiği oyunlardan sonra şimdi de simülasyon oyunlarına gözünü dikti. Strateji kaynaklı oyunları hali hazırda görmekteydik. Simülasyonu da denemek isterseniz bir hafta içerisinde oyunu kütüphaneye eklemeniz gerekiyor. Kendi oyun kütüphanenize eklediğiniz oyunu daha sonra da indirebilirsiniz. Aksi halde süre geçtiğinde 49 TL ödemek zorunda kalırsınız.

Artık Bir Oyun Veriliyor!

Epic Games, normalde her hafta iki oyun hediye ederdi. Ancak bu sefer ücretsiz oyun sayısının bir adet olduğunu görüyoruz. Aslında birkaç haftadır sistemin böyle işlediğinin farkındaydık. Ancak üst üste aynı durum yaşanınca demek ki sistemde değişiklik oldu kanısına ulaştık. Şirketin yaptığı açıklamalar neticesinde oyunlar milyonlara dağıtılıyor. Duyuruları düzenli olarak takip eden kullanıcılar ise diledikleri oyunu oynama fırsatına erişiyor. Eğer sizler de Aven Colony'e bir şans vermek istiyorsanız veya daha önceden satın almak için para biriktiriyorsanız derhal Epic Games'in resmi internet sitesine girin ve masaüstü uygulamasını indirin. Oyunu hemen şimdi oynayabilirsiniz.