Epic Games Neredeyse 300 TL'lik Oyunu Bedavaya Veriyor!

Epic Games Neredeyse 300 TL'lik Oyunu Bedavaya Veriyor!

Epic Games'te bedava olan oyunlar herkesi şaşırttı. 300 TL değerine yaklaşan oyunlarla beraber oyuncular yeni heyecanlar yaşayacak. Peki hangi oyunlar bedava veriliyor? Epic Games ücretsiz olan oyunlar açıklandı. Oyunların toplam değeri dudak uçuklattı.

Verdiği ücretsiz oyunlarla dikkat çeken Epic Games, bu sefer kullanıcıları bir hayli şaşırttı. İki farklı oyunu hediye olarak vereceğini açıkladıktan sonra kullanıcılar soluğu sitede aldı. Oyunların ismi de belli oldu. Peki hangi oyunlar ücretsiz olarak verilecek? Epic Games kullanıcılarının severek oynayabileceği oyunlar için ücret istenmiyor. Sizler de herhangi bir bedel ödemeden rahatlıkla sistem üzerinden oyunu kütüphanenize ekleyebileceksiniz.

Epic Games Hangi Oyunlar Bedava?

Epic Games'e gelen ve bedava olarak bilinen oyunların Sheltered ve Nioh: The Complete Edition olduğu ortaya çıktı. 25 TL'lik değeri ile dikkat çeken Sheltered, kullanıcıların yoğun ilgisiyile karşılaştı. Aynı şekilde diğer oyun için de benzer bir ilgi vardı.

İkinci Oyunun Değeri 274 TL!

Epic Games üzerinden alacağınız oyunlardan birinin mağaza değeri 274 TL idi. Yani Nioh: The Complete Edition isimli oyuna tek kuruş harcamayacaksınız ancak eğer kampanya olmasaydı bu parayı ödemek zorundaydınız. Hal böyle olunca kullanıcılar adına önemli geliştirmeler yapıldığı ortaya çıkıyor.

Sheltered Oyunu Konusu

Sheltered oyununun temel konusu hayatta kalma üzerine. Hayatta kalarak diğer ailelerin hayatlarını koruma adına önemli adımlar atıyorsunuz. Bunu fırsat bilerek sizler de rekabet derecesini gittikçe zorlayabilirsiniz. Oyun severlerin heyecanla oynadığı oyunlardan biri olan Sheltered'da gerilim her an artıyor.

sheltred.jpg

Bedava Oyunda Son Tarih Ne Zaman?

9 Eylül'de duyurulan Epic Games kampanyasından yararlanmak için elinizi çabuk tutmak zorundasınız. Çünkü bu kampanyanın 16 Eylül'e kadar geçerliliği bulunuyor. Aksi takdirde oyun oynama hakkınızı kaybedeceksiniz. Oyunlara sınırsız şekilde sahip olup tek kuruş dahi ödememek istiyorsanız bir an önce siteye giriş yaparak söz konusu oyunları ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Steam gibi yüksek oyunculu dijital platform olan Epic Games, en büyük rakibine birkaç yıl içerisinde bir hayli yaklaştı.

Epic Games Steam Rekabeti Sürüyor

Epic Games, Steam kadar aktif ve sitesini bu kadar çok kullanan bir uygulama olamasa da verdiği bedava oyunlar neticesinde kemik bir kitle yarattı bile. Şimdi ise bu kitleyi korumak ve mevcut kullanıcı sayısını artırmak için ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Son verdikleri oyunların değeri yaklaşık 300 TL idi. Bu tip kampanyalarla beraber kendine mükemmel bir oyun hesabı dizen pek çok kullanıcı var. Bu kullanıcılar da Epic Games kullanımını sürdürüyor. Çünkü şirketin yeni oyunlarla daha da fazla hediyeler vereceğini biliyorlar. Son yıllara bakıldığında Steam'in aniden verdiği bedava oyun sayısı ile Epic Games arasında uçurum farkı bulunuyor. Ancak Steam'in hazır kitlesi ve oyuncuların sosyal medyası denebilecek seviyede bir platformu olduğundan bu rekabetten olumsuz etkilenmiyor.