Epic Games Bu Sefer Çok Sevilen Oyunu Bedava Verecek!

Epic Games Bu Sefer Çok Sevilen Oyunu Bedava Verecek!

Epic Games, strateji oyunlarından birini daha bedava yaptı. Şirket, yaptığı açıklama ile ücretsiz vereceği oyunu açıkladı. Peki hangi oyun bedava oldu? Epic Games üzerinden onlarca TL ödemeden parasız oyun sahibi olabilirsiniz.

Epic Games, haftalık olarak duyurduğu ücretsiz oyunlara yenisini ekledi. Şirket bu sefer hangi oyunla karşımıza çıktı? Bu zamana kadar binlerce liralık oyunları bedava veren Epic Games, adeta durdurulamıyor. Çünkü kullanıcılar oyuna resmen doydu. Pek çok kategoride oyun veriliyor. Stratejiden maceraya ve çok daha fazlası şirket tarafından hediye edilmekte. Bu haftanın ücretsiz olan oyunu merak edildi. Eğer sizler de oyun meraklısıysanız işte size herhangi bir para ödemeden sahip olabileceğiniz o oyunu tanıtalım.

Europa Universails IV Bedava Oldu!

Europa Universails IV, strateji oyunları arasında hatır sayılır bir yere sahip. Oyunun bedava olması kullanıcıları sevindirdi. Fiyatı nedeniyle bir süredir satın alamayan pek çok kişi oyunu oynamak üzere indirmeye başladı bile. Üstelik oyunu indirdikten sonra sınırsız oynayabilirsiniz. Hatta kütüphanenize eklemeniz bile yeterli olacaktır. 2013 yılından itibaren strateji oyunlarının göz bebeği haline gelen bu oyunun sınırlı süre içerisinde bedava olacağını belirtelim. Elinizi çabuk tutarsanız kalıcı şekilde oynama fırsatına erişebilirsiniz.

europa-universails-iv.jpg

Bir Hafta Süreniz Var!

Epic Games, her zaman olduğu bu hafta da bir oyunu ücretsiz verdi. Ancak bir hafta içerisinde oyunu hesabınıza eklemezseniz bu fırsatı kaçırmış olacaksınız. Süre bittikten sonra ücretli şekilde satın alabilirsiniz. Ancak elinizdeki şansı kaçırdıktan sonra da ücretli alır mısınız bilmiyoruz. Bu nedenle Epic Games'in haftalık ücretsiz oyun fırsatlarını dilerseniz siteden takip edebilirsiniz. Bozuktuş üzerinden yayınlanan ücretsiz oyun haberlerini de takip etmeniz sizin için iyi olabilir. Bildirimlere izin vermek bu noktada oldukça önemli.

69 TL Cebinizde Kalacak!

Epic Games'in ücret talep etmeden verdiği Europa Universails IV isimli oyun 69 TL'ye satılmakta .Dolayısıyla elde ettiğiniz kazancı düşünecek olursak fazlasıyla iyi. Bu tarz oyunlara para vermeden erişmek son yıllarda mümkün hale geldi. Daha önce hem orijinal hem de bedava olan az sayıda oyun vardı. Zamanla kullanıcıların korsan oyunlardan uzak durması ve dijital oyun platformlarına yönelmesi güzel bir gelişme olarak karşımıza çıktı. Şirketler de bunu teşvik ederek aslında korsan oyunların son bulması için önemli bir çaba sergiliyor. Önceden fazlasıyla yaygın olan korsan oyun sevdası gittikçe azalmış durumda. Pandemiyle beraber Epic Games ve Steam'in etkinlikleri büyük ilgi gördü. İnsanlar, artık bu platformlar üzerindeki aktifliğini artırarak bir nevi korsan oyundan uzaklaştı. Çünkü oynadıkları tüm oyunlar orijinal ve platformlar da korsan oyuna tamamen karşı.