Epic Games Bu Sefer 60 TL İndirim Kuponu Veriyor!

Epic Games Bu Sefer 60 TL İndirim Kuponu Veriyor!

Epic Games, yeni bir kampanya ile karşımıza çıktı. Vereceği bedava oyun kuponu ile oyunları daha ucuza satın alabileceksiniz. Üstelik 1 ay boyunca geçerli ve 60 TL'lik indirimle oyun alma imkanı sunuyor. Peki oyun kuponu nasıl alınır?

Bedava verdiği oyunlarla gündemden bir türlü düşmeyen Epic Games, bu sefer çok şaşırtacak bir sürpriz ile karşımıza çıktı. Şirket öyle bir açıklama yaptı ki duyanlar hemen harekete geçti. Bedava oyunun yanı sıra bir de indirim kuponu verileceği açıklandı. 60 TL'lik indirim kuponu büyük ilgi gördü. Hangi oyunlarda kullanabileceğiniz ve nerelerde geçerli olacağı çok merak ediliyor. Eğer sizler de indirim kuponu ile daha uygun alışveriş yapmak istiyorsanız Epic Games'in sunduğu tek şartı yerine getirebilirsiniz. Epic Games, tüm bunları yine ücretsiz şekilde sağlayacak ancak tek istediği şey e-posta bültenine abone olmanız. Bu da birkaç saniye içinde hızlıca yapabileceğiniz bir işlemden oluşuyor. Şirket, düzenli bir kitleye hitap edebilmek adına böyle bu kampanyayı oluşturdu. Kullanıcılara vereceği 60 TL değerindeki kupon karşılığında onlarında severek yapacağı bir sistem duyuruldu.

Epic Games 60 TL İndirim Kuponu!

İndirim kuponunu almak için yapmanız gereken ilk şey Epic Games'in sitesine girmek olacaktır. Siteye girdikten sonraki süreçte Kaydol ve Tasarruf Et yazısına tıklıyoruz. Daha sonra size belli başlı yönergeler gösteriyor. İletişim Tercihleri yazan yere tıklamalısınız. Bunların hepsini geçtikten sonra ise hesabınıza giriş yapmalısınız. Giriş işlemini de başarılı şekilde tamamlayınca E- postala abone olmanızı sağlayacak kutucuğu işaretlemelisiniz. Oldukça basit bir işlem ve bunu yapmak çok fazla vaktinizi almayacak.

epicgames.jpg

Kupon Kodunun Süresi Ne Kadar?

Kupon kodunu kullanmak isterseniz 16 Kasım'a kadar vaktiniz var. Buna göre işlem yapmalısınız. Süre geçtikten sonra kodun silineceğini unutmayın. Epic Games, bu sefer haftalık değil aylık süre tanıyor. Normalde bedava verdiği oyunlarda haftalık süre bulunuyordu. Ancak zaman sınırlaması bir ay olunca kullanıcıların düşünmek için daha fazla vakti olacak. Böylelikle harcamaları nasıl yapabilecekleri konusunda daha fazla araştırma yapabilirler.

Ücret Sınırı Bulunuyor

Kupon kodunu kullanmak istiyorsanız 79.99 TL veya daha pahalı bir oyun satın almak zorundasınız. Daha düşük fiyatlı oyunları satın alamayacaksınız. Bu kodu kullanarak minimum 19 TL ödemeniz gerekmekte. Aslında bakılacak olursa Epic Games'in bu kampanyası çok beğenildi. Çünkü farklı bir şirket bu kampanyayı yapmış olsa idi minimum ücreti daha fazla tutabilirdi. Üstelik farklı bir dijital oyun platformu böylesine uygun bir indirim kuponunu verir miydi bilinmiyor.