Epic Games 17 Kasım'a Kadar Yeni Çıkan Oyunu Ücretsiz Veriyor!

Epic Games 17 Kasım'a Kadar Yeni Çıkan Oyunu Ücretsiz Veriyor!

Epic Games'in yeni bedava vereceği oyun açıklandı. Ancak bu oyun daha önceden duyurulmamıştı. Oyun yayınlanır yayınlanmaz Epic Games'te ücretsiz oldu. 17 Kasım'a kadar süreniz var. Peki hangi oyun bedava oldu?

Epic Games, düzenli olarak verdiği oyunlara yenisini ekledi. Ancak bu sefer eski oyunları değil yeni çıkış yapan bir oyunu bedavaya verdi. Oyunun içeriği merak ediliyor. İsmi Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure olan oyunla ilgili pek çok izlenim mevcut. Serinin eski oyunları eleştirilmişti. Ancak bu sefer işler çok daha farklı olacak. Ücretsiz şekilde verilen oyuna büyük ilgi gösteriliyor. Peki oyun ne üzerine kurulu? Hangi kategoride yayınlanacağı merak ediliyor. Dolayısıyla oyuna ilişkin çeşitli iddialar da ortaya atıldı.

95 TL Değerinde Oyun Ücretsiz!

Epic Games, 95 TL değerindeki oyunu ücretsiz vererek büyük bir sürprize imza attı. Oyunun kategorisine baktığımızda rol yapma oyunu olduğunu söylemeliyiz. Aksiyonun eksik olmadığı Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure'da pek çok kullanıcı heyecanla oyunu deneyimledi. Tiny Tina’s Assault oyununu oynamak istiyorsanız elinizi çabuk tutsanız iyi edersiniz. Çünkü yapımın kısa süre sonra ücretli hale geleceği belirtiliyor. Bu konuda zamanlamanız çok önemli. Bir an önce Epic Games uygulamasına girerek kütüphanenize eklemelisiniz. Bunu yapmayanlar daha sonra oyunu indirmek istediklerinde belirli bir ücretle karşılaşıyor. Tüm bu detayların dışında oyunun ne zaman tekrar ücretli olacağı da öğrenildi.

epicgames.jpg

17 Kasım'a Kadar Vaktiniz Var!

17 Kasım'dan önce oyunu kütüphanenize eklerseniz daha sonra dilediğiniz vakit indirebileceksiniz. Ancak saat TSİ 19.00'u geçtiğinde aynı fırsata sahip olamayacaksınız. Rol yapma oyunlarına ilişkin ilginiz var ise sizler de bu fırsatı kaçırmayın. Dilediğiniz kadar oynayın ve oyundan büyük keyif alın. Bir süredir ne zaman çıkacağı beklenen oyun eleştiriler ve tepkilere rağmen yayınlandı. Şimdi ise anlık olarak binlerce kişinin oynadığı bir yapım haline geldi. Bakalım Tiny Tina’s Assault oyunu beklentileri karşılayabilecek mi? Oyunu indirmeden önce tanıtım videosunu izleyebilir ve kararınızı ona göre verebilirsiniz. Tanıtım videosunda yer alan bilgilere göre oyuna ilişkin önemli detaylara değinilmiş. Dolayısıyla oyun hakkında az çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu Oyun Beklenmiyordu!

Epic Games, normalde hediye olarak vereceği oyunları bir hafta öncesinden duyurmaktaydı. Ancak bu oyun sürpriz şekilde ücretsiz oldu. Yani beklentiler dahilinde açıklanmadı. Şirketin bu hamlesi Epic Games üzerindeki aktifliği artırmış olabilir. Epic Games, neredeyse bir buçuk yıldır ücretsiz şekilde oyun veriyor. Normalde paralı satılan oyunları kısa süreliğine ücretsiz yapıyor. Eğer kütüphanenize eklerseniz oyun sonsuza kadar size ait oluyor.