Electronic Arts’ın E3 2015'te tanıtacağı oyunlar belli oldu

Electronic Arts’ın E3 2015'te tanıtacağı oyunlar belli oldu

Electronic Arts’ın önümüzdeki günlerde E3 2015 oyun fuarı kapsamında düzenleyeceği konferasında tanıtacağı oyunlar belli oldu.

Köklü bir geçmişe sahip olan Amerikan video oyunu geliştiricisi ve dağıtımcısı Electronic Arts'ın bu yıl düzenlenecek olan E3 oyun fuarında tanıtacağı oyunlar açıklandı.

Electronic Arts’ın bu yıl tanıtacağı oyunlar listesinde bir çok heyecan verici oyun yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan ilk tanıtım videosuyla ulusal kadın futbol takımlarının da içinde yer alacağı duyurulan FIFA 16, bu yılki konferansın en merak edilen oyunlarından biri.

FIFA 16 bir video ile resmi olarak duyuruldu

Bu yıl ki konferansın en çok merak edilen bir diğer oyunu da Star Wars Battlefront. Star Wars Battlefront serisinin uzun süredir beklenilen bu yeni oyunu, bakalım beklentileri karşılayabilecek mi.

Geçtiğimiz haftalarda duyurulan yeni Need for Speed oyunu da bu konferansın en çok merak edilenleri arasında. İsmindeki bütün fazlalıkları silen bu oyun, seriyi yeniden başlatacak. Underground oyunundaki gibi geniş modifiye seçeneklerinin yer alacağı bu oyun, serinin köklerine dönecek ve eski Need for Speed ruhunu bize yaşatmaya çalışacak.

Need for Speed internetsiz çalışmayacak!

Merakla beklenilen yeni Mass Effect oyunu ise Electronic Arts'ın bu yılki E3 2015 planlarının dışında kalmış. Anlaşılan o ki, yeni Mass Effect için biraz daha beklememiz gerekecek.

Listenin tamamı ise şöyle:

FIFA 16

EA SPORTS FIFA – Mobil

Madden NFL 16

Madden NFL Mobile

Minions Paradise

Mirror’s Edge Catalyst

NBA LIVE 16

Need for Speed

NHL 16

EA SPORTS Rory Mcllroy PGA

Star Wars Battlefront

Star Wars: The Old Republic – Knights of the Fallen Empire