Efsane yılan oyunu Snake Rewind ile geri döndü

Efsane yılan oyunu Snake Rewind ile geri döndü

Bir zamanların efsane yılan oyunu yenilenmiş haliyle geri döndü. Yılan oyunu yenilenmiş modern haliyle oldukça şık görünüyor.

İlk kez 1998 yılında Nokia 6110 modeli ile hayatımıza giren ve Taneli Armanto tarafından tasarlanan Snake oyunu, dünyanın en çok oynanan oyunu olma özelliği ile dünya rekorlar kitabına girmeyi başardı. Snake oyununu 1 milyardan fazla kişinin oynadığı tahmin ediliyor. Bu rakamı günümüzdeki her hangi bir oyunda yakalamak mümkün değil.

Orjinal oyunun geliştiricisi olan Taneli Armanto tarafından kurulan Rumilus Design tarafından baştan tasarlanan efsane yılan oyunu modern haliyle birlikte karşımıza çıkıyor. Snake Rewind (Yılan Geri Döndü) ismi verilen yeni oyun yıllar önce oynadığımız oyuna nazaran çok daha gelişmiş grafikler ve efektler ile karşımıza çıkıyor.

Snake Rewind oyununda birçok farklı mod ve bölüm yer alıyor. Çeşitli modlarla ve görsel efeklerle kendini ön plana çıkaran oyun göze oldukça hoş görünüyor.

Tüm mobil platformlar için ücretsiz olarak yayımlanan Snake Rewind oyununu aşağıdaki fotoğraflara tıklayarak iOS, Android ve Windows Phone için indirebilirsiniz.