Düşük Sistem Gereken Oyunlar

Düşük Sistem Gereken Oyunlar

Düşük sistem gereken oyunlar, her zaman merak edilen konulardan bir tanesidir.

Düşük sistem gereken oyunlar, her zaman merak edilen konulardan bir tanesidir. Günümüzün artan teknoloji gücü sayesinde gelişen her oyun yüksek performans gerektiren bilgisayarlara çıktığından dolayı, düşük performanslı bilgisayarlarda oynanmaya biliyor. Bu nedenle alternatif oyunlar olarak düşük sistemli oyunlar daha dikkat çekiyor. Bilgisayar performansı düşük olan kişiler sunacağımız oyunları rahatlıkla oynayabilirler. Buyurun birlikte düşük sistemde çalışan oyunlar hakkında önemli bilgilere göz atalım.

Düşük Sistem Gereken Oyunlar İçin Hangi Sistem Gerekli?
Liste de yer alan oyunlar farklı sistem gereksinimine sahiplik etmesinin yanı sıra farklı çıkış tarihlerini de bünyesinde bulunduruyor. Fakat genellikle 2 GB RAM ve Intel HD Grapgics 400 işlemci sayesinde bu oyunları oynamak için gayet yeterlidir

Düşük sistem gereksinimli oyunlar

Max Payne 2
Oldukça tutulan bir oyun olarak karşımıza çıkan Max Payne 2, en iyi aksiyon oyunları arasında yer alıyor. Mafia ve polis arasında geçen konular ele alınan bu oyun sizlere güzel bir aksiyon yaşatacağına emin olabilirsiniz.

Call of Duty 2
Savaş oyunu severler bu oyunun kalitesini gayet iyi bilirler. İlk akla gelen savaş oyunu ismi olan Call of Duty 2, tam bir savaş atmosferini sizlere sunuyor. 2.Dünya savaşını içten yaşayacağınız nadir oyunlardan bir tanesidir.

Age of Empires 3
Strateji oyunu arıyorsanız eğer Age of Empires 3 sizleri tatmin edecektir. Kendi köyünüzü güçlendirerek başka köylere savaş açma konusu bulunan bu oyun, en sevilen savaş strateji oyunlarından bir tanesidir.

Plague Inc.
Strateji oyunu olarak karşımıza çıkan bu oyunda dünya üzerine virüs yayma görevini üstleniyorsunuz. Salgın hastalığı istediğiniz ülke üzerinden başlatmanızın yanı sıra hastalığın semptomlarını ve gelişimini de kontrol ediyorsunuz. Amaç dünyada bulunan insanları öldürmektir.

Papers Please
Oyunda sınır memuru olarak görev yapıyorsunuz ve ülkeye girmek isteyen turistlerin sırasıyla belgelerini kontrol ediyorsunuz. Bu şekilde uygun olup olmadığını bazı yollarla anlamaya çalıştıktan sonra gelen kişileri ülkeye sokabiliyorsunuz. Yanlış seçim yapıldığında ülke de problemler ortaya çıkabiliyor.

Half Life
FPS türünde bu oyunda bir deney esnasında oluşan problemlerden dolayı dünyayı ele geçirmiş düşmanlara karşı savaşıyorsunuz. Oldukça aksiyon dolu olan bu oyun dünya çapında çok büyük bir üne de sahiptir. Ayrıca düşük sistem gereken oyunlar arsında en çok tercih edilen oyunlardan bir tanesidir.

Bu oyunları Tost makinesi ile tabir ettiğimiz bilgisayarlarda oynamanız mümkün ancak yinede çok eski bir sistem olmadığı için tarihi eser bilgisayarlarda kaldırmaz onuda belirmekte fayda var. Bu oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz ilginizi çekti mi?