Doom Eternal Yarın Xbox Game Pass'e Geliyor

Doom Eternal Yarın Xbox Game Pass'e Geliyor

Microsoft, kendi oyun tarihi için çok önemli bir eşiği aştı ve firma geçtiğimiz haftalarda Bethesda'nın da bünyesinde olduğu bir firmayı satın aldı. Bundan sonra daha fazla oyun geliştirileceği ve bu oyunların konsollar için desteğinin olacağı söylendi ve satın almanın hemen sonrasında ilk adım geldi. Microsoft Bethesda'nın ünlü yapımlarından biri olan Doom Eternal oyununu Xbox Game Pass sistemine dahil edeceğini duyurmuştu.

Duyurunun gerçekleştirilmesinden sonra tarih konusunda da bilgiler ortaya çıktı. Buna göre oyun 1 Ekim tarihinde Xbox Game Pass sistemine entegre edilecek.

İlginizi Çekebilir: Crash Bandicoot 4 Ön Sipariş Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xbox Konsol Sahiplerine Doom Eternal Müjdesi Verilmiş Oldu

Bu adım Microsoft'un satın alma sonrasında gerçekleştirmiş olduğu ilk adım olacak. Haliyle önemi büyük olan adımda 1 Ekim sonrasında Xbox Game Pass üyeleri ücretsiz olarak Doom Eternal oyununa erişebilecek.

Oyunun asıl fiyatına baktığımız zaman ise 470 TL gibi bir rakamı görüyoruz. Doom serisinin devamı niteliğinde olacak olan yapım, ilk kez 2016 yılında yayınlanmış ve yüksek satış rakamları yakalamış olan oyunlar arasında yer alıyor. Oyunun Game Pass kütüphanesine eklenmesi için 1 Ekim yani yarını beklemek gerekiyor.

Doom Eternal

Bu ilk adım olacak. Bundan sonraki dönemde çok daha fazla Bethesda oyununun Game Pass kütüphanesine ekleneceği de söylenmiş durumda. Yani Doom Eternal ilk oldu ama son olmayacak. Bundan sonra da firmanın ünlü oyunları kütüphaneye eklenecektir.

470 TL değerinde oyunun ne kadar ilgi göreceğini ise yarın öğrenmiş olacağız. Gelen yorumlar şu an oldukça olumlu.