Diablo II Resurrected, Açık Betasının Tarih ve Saatlerini Açıkladı

Diablo II Resurrected, Açık Betasının Tarih ve Saatlerini Açıkladı

Diablo II Resurrected, Açık Betasının Tarih ve Saatlerini Açıkladı

20 yıldan uzun süredir devam eden bu klasiğin yeniden piyasaya sürülmesi için giderek daha az zaman kaldı, ancak en sabırsız olanlar için Diablo II: Resurrected'ın bu yeni açık betasının duyurulması şüphesiz onlar için bir sevinç olacak. Ve ilk kapalı teknik alfadan sonra, dünyadaki tüm oyuncular için tamamen ücretsiz erişime sahip, genel halka sunulan ilk testtir.

Yalnızca oyunu rezerve edenlere sunulan ilk erken erişim aşamasıyla başlayan ilk erişim dönemi, 13 Ağustos Cuma günü saat 19:00'da (İspanya yarımadası saatiyle) PC, Xbox One için bu hafta sonu gerçekleşecek. ve Diablo II Resurrected veya Diablo Prime Evil koleksiyonunu ön sipariş veren Xbox Series X | S, PS4 ve PS5 oyuncuları; uzatma ve erişim ile 17 Ağustos Salı gününe kadar aynı anda erişilebilir.

Açık betaya gelince, birkaç gün sonra aynı platformlarda, 20 Ağustos Cuma 19.00'dan 23 Ağustos Pazartesi 19.00'a kadar gerçekleşecek. Bu açık beta, oyunu satın alıp almadığımızdan bağımsız olarak tamamen ücretsiz erişime sahip olacak ve yukarıda listelenen desteklenen platformlarda tekrar mevcut olacak.

Bu nedenle, farklı zaman değişikliklerinde bize yardımcı olmak için Blizzard, bu küçük haritaları farklı zaman dilimlerinde her iki betanın başlangıç ​​zamanlarıyla paylaştı.

Diablo II Resurrect Açık Beta'da neler var?

Geçmişteki Teknik Alfa deneyimine göre biraz genişleyen bu sefer açık beta, çok oyunculu oyun seçeneğini ekleyecek, böylece oyunlarımızı arkadaşlarla paylaşabiliriz. Bununla birlikte, önceki testte olduğu gibi, hikaye boyunca ilerleme yalnızca Perde 1 ve 2 ile sınırlı olacaktır.

Bununla birlikte, bu açık betanın en ilginç yeniliklerinden bir diğeri, daha önce mevcut olan Barbarian, Sorceress ve Amazon'a ek olarak Paladin ve Druid ile oynama olasılığını ekleyen iki yeni sınıfın dahil edilmesidir.

Diablo II Resurrected Açık Beta'ya nasıl kaydolabilirim?

Adından da anlaşılacağı gibi, bu bir açık betadır, bu nedenle kaydolmak için herhangi bir ön kayıt gerektirmeyecektir. Yapmanız gereken tek şey Diablo II: Resurrect web sitesine gitmek veya Battle.net hesabınızla oturum açmak (ya da henüz yoksa bir tane oluşturmak) ve bu erken sürümü indirmek.

Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i3 3250 veya AMD FX 4350 veya eşdeğeri (iki çekirdekli ve dört iş parçacıklı CPU gerektirir)
Bellek: 8GB RAM
Grafik kartı: NVIDIA GTX 660 veya AMD HD 7850 veya eşdeğeri (2 GB grafik belleği ile)
Depolama: 30 GB boş alan