Destiny'nin ikinci DLC paketi House of Wolves duyuruldu

Destiny'nin ikinci DLC paketi House of Wolves duyuruldu

Geride bıraktığımız yıl Eylül ayında hayatımıza giren Destiny oyununun ikinci genişleme paketi House of Wolves duyuruldu.

Activision'un aksiyon RPG ve FPS türlerini bir araya getirdiği Destiny oyunu aldığı ilk genişleme paketinin üzerinden geçen uzun bir sürenin ardından ikinci genişleme paketinin çıkış tarihi de duyuruldu. İlk genişleme paketi olan "The Dark Below"u geçtiğimiz sene Aralık ayında alan Destiny oyunu için yeni bir genişleme paketi duyuruldu. Bir video ile duyurulan ve Türkçesi "Kurtlar Sofrası" olan House of Wolves bu yeni genişleme paketi ile birlikte oyuna bir çok yenilik eklenmiş.

House of Wolves ile birlikte oyuna yeni silahlar, zırhlar, Trials of Osiris çoklu oyuncu etkinliği, The Shadow Thief isimli CO-OP görevleri, üç yeni çoklu oyuncu haritası ve silah yükseltmeleri eklenecek.

Destiny Expansion II: House of Wolves, 19 Mayıs Salı günü mağazalardaki yerini alacak. PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 için yayımlanacak bu genişleme paketi ile ilgili tüm detayların yer aldığı videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!