Destiny 2: The Witch Queen, Şubat 2022'de Geliyor

Destiny 2: The Witch Queen, Şubat 2022'de Geliyor

Bungie, 22 Şubat 2022'de piyasaya sürülecek olan birinci şahıs nişancı video oyununun genişleme paketi Destiny 2: The Witch Queen'in ayrıntılarını ve çıkış tarihini açıkladı.

Beyond the Light'tan sonra, Bungie, Destiny 2'nin şu anki Light and Dark destanının bir sonraki bölümünün geldiğini duyuruyor. Bungie, bu destanın son bölümünün ne olacağını da açıkladı: The Final Form. Açıkçası, E3 2017'deki eleştirmenler için en iyisi ve o yıl yalnızca Call of Duty: WWII tarafından geride bırakılan ikinci en çok satan yıldız oyununu, Eclipse'in 2023'e gelişine kadar genişletmeye devam edecek.

Novedades Destiny 2: La Reina Bruja

Yeni genişlemede Bungie'nin destanda şimdiye kadar bulduklarımızla hiçbir ilgisi olmayacağını vaat ettiği düşmanlarla yüzleşmek zorunda kalacağız ve Savathûn'un sakladığı gerçeği keşfedeceğiz. Ve Cadı Kraliçe'nin yıllar içinde yaptığı hileler onu en yakın müttefiklerimizi taklit etmeye ve galaksiye yayılmış bir yalanlar ağı örmeye yöneltti.

Bungie'den haberlerini sunarken şöyle diyorlar: Planlarının gerçeğini keşfetmek, "şimdiye kadarki hiçbir şeye benzemeyen bir meydan okuma: Muhafızlar için çok önemli olan bu Işıkla dolu düşmanları öldürün" diyorlar:

 • Silahlar ve Yaratılışları: Yeni Silah Oluşturma özelliği ile oyuncular, Destiny tarihinde ilk kez çok sayıda benzersiz değiştirici, gölgelendirici ve gelişmiş istatistik kombinasyonuyla silahlar üretebilecekler. Ek olarak, Muhafızlar Destiny: Glaives için yeni olan birinci şahıs yakın dövüş silahı kullanabilecekler. Bu silahlar, güçlü yakın dövüş saldırıları gerçekleştirebilecek, orta mesafeden ateş edebilecek ve kullanıcısını koruyabilecek.
 • Taht Dünyası: Çarpık bir yolsuzluk ve ihtişam diyarı olan Savathûn'un Taht Dünyası, şok edici güçler arasında kırılgan bir dengeye tanık olur. Muhafızlar bu yeni hedefi keşfedecek ve hem Aydınlığı hem de Karanlığı barındıran gizemleri ortaya çıkaracak.
 • Lucid Litter: Korkutucu oldukları kadar tanıdık olan uğursuz yeteneklere sahip Işık (koruyucuları hareket ettiren aynı Işık) ile dolu düşmanları hedefler.
 • Yeni Aktiviteler: The Witch Queen, altı oyunculu yeni bir çöpçatanlık etkinliği, batık bir piramit gemisinin kalbine yeni bir dizi baskın ve çok daha fazlası gibi yeni zorluklar getiriyor.

https://youtu.be/_OZVANVjYUM

Destiny 2: The Witch Queen 22 Şubat 2022'de çıkacak, ancak şimdi Steam, Stadia, Xbox Series X | S ve Xbox One üzerinden Microsoft Store ve PlayStation Store üzerinden ön sipariş verilebilir.

Bungie, 30. yıl dönümü kutlamasıyla ilgili ilk ayrıntıları ve Aralık ayında Destiny 2'ye gelecek olan kutlamanın özel içeriğinin ilk görüntülerini ortaya çıkarmak için etkinlikten yararlandı. Stüdyonun önceki oyunlarından esinlenerek tüm oyunculara sunulacak ücretsiz içeriğe ek olarak, Destiny 2: The Witch Queen için 30. Yıldönümü Paketini duyurdu ve Deluxe sürümdeki her şeye ek olarak şunları içerir:

 • Yeni zindan
 • Egzotik Katalizörlü ve Tasarımlı Egzotik Gjallarhorn Roketatar
 • Geçmişin Bungie dünyalarından ilham alan yeni silahlar
 • Diken Zırh Seti
 • Bungie Street Moda Tasarım Seti
 • Maraton İlhamlı Tasarımlar Seti
 • Benzersiz kask tasarımı
 • Olağanüstü sinek kuşları
 • Olağanüstü gemi
 • Amblemler, gölgelendiriciler, jestler ve daha fazlası

https://youtu.be/-MiXTIdnJvQ

Son olarak, "en iyi deneyimi" isteyenler için Bungie, The Witch Queen Deluxe Edition için bir dijital kod ve Bungie 30th Anniversary Bundle için başka bir kod içeren Collector's Edition'ı sunacak. Buna ek olarak, şu fiziksel öğeleri içerecek: Bir Gizli Psişik Araştırma Kiti, bir Hive Spectre kopyası, bir Gizli kimlik kartı, bir tarih kitabı ve Savathûn'un taht dünyasından daha fazla gizem.