Destiny 2 Ek Paketinin Çıkış Tarihinde Erteleme Kararı

Destiny 2 Ek Paketinin Çıkış Tarihinde Erteleme Kararı

Tüm dünyada kendisini gösteren bir salgın olan ve hayatlarımızın akışını etkileyen Covid-19, oyun sektöründeki etkisini de devam ettiriyor. Salgın dolayısıyla herkes tarafından büyük bir heyecanla oynanan oyun Destiny 2’nin yeni ek paketi olarak oyunculara sunacağı açıklanan Beyond Light’ın asıl çıkış zamanı, salgının olumsuz yönde sektörleri etkilemesi sebep gösterilerek başka bir tarihe ertelendi. Bungie, ertelenen tarihle beraber Beyond Light paketinin 10 Kasım tarihinde oyunculara sunulacağını ifade etti.

Tüm dünyada oynanan ve başarılı eleştiriler alan Destiny 2’nin yapımcılarından kötü haber geldi. Tüm dünyayı etkisi altına alan virüs Covid-19 sebebiyle Destiny 2 oyununun yapımcılarının ek paket olarak piyasaya sürülecek olan Beyond Light’ın çıkış tarihinde erteleme yapma kararı aldığı öğrenildi. Normal şartlarda 22 Eylül 2020 tarihinde çıkacağı bilinen ek paketin bu gelişmeyle beraber 10 Kasım 2020 tarihinde oyuncularla buluşacağı öğrenildi.

10 KASIM’DA EK PAKET BEYOND LIGHT GELECEK

Beyond Light’ın normal şartlarda açıklanan çıkış zamanı 22 Eylül olarak ifade edilmişti. Geliştirici ekip tarafından gerçekleştirilen açıklamalara bakıldığında Beyond Light ek paketiyle beraber uzun zamandır oyuncuların görmediği içeriklerin bir bölümü oyunda yeniden yer alacak.

7 HAFTALIK EKSTRA SÜRE VERİLDİ

Oyunun yapımcısı, bu erteleme kararıyla beraber Season of Arrivals sezonunun uzatıldığını dile getirdi. Oyunu oynarken yapamadığınız bazı görevleriniz bulunuyorsa bu görevleri tamamlamak için 7 haftalık bir zamanınız bulunuyor. Bu zaman içerisinde haftalık olarak verilen ödüllerde sınırlamaların kaldırıldığı da öğrenildi. Böylelikle beş farklı raid’e sık bir şekilde uğramayı sakın unutmayın. Bardağın dolu tarafından bakıldığında bu bir fırsat.

Destiny 2 oyunu oynanış tarzı ve hikayesiyle oyuncular tarafından sevilerek oynanıyor. Bu oyunun en büyük özelliği ise akıcı olması. Akıcı olmasından dolayı oyun tutkunları, büyük bir zevkle zamanını geçirebiliyorlar.