Dead Cells Yaratıcısı, 18 Ekim'de Nuclear Blaze' Yayınlacağını Duyurdu

Dead Cells Yaratıcısı, 18 Ekim'de Nuclear Blaze' Yayınlacağını Duyurdu

'Dead Cells' yaratıcısı, 18 Ekim'de yangın söndürme oyunu 'Nuclear Blaze'i yayınlayacak. 'Nuclear Blaze' Steam'de mevcut olacak.

Hit bağımsız oyun Dead Cells'in baş geliştiricisi ve tasarımcısı Sébastien Benard, yangınlarla savaşmanızı, gizemleri çözmenizi ve kedileri kurtarmanızı sağlayacak yeni bir oyun yarattı. Evet, Bernard'ın Nuclear Blaze adlı yeni 2D aksiyon-macera oyununda bir itfaiyeciyi oynayacaksınız - bilinmeyen nedenlerle alevler içinde kalan gizli bir askeri tesise havadan atılan biri.

Komplekste, her bölümde kontrolsüz bir şekilde yayılan orman yangını ile başa çıkmak için yangın hortumunuzu akıllıca kullanmanız gerekecek. Ayrıca backdraftlar, patlayan duvarlar ve karmaşık sprinkler sistemleriyle de uğraşmak zorunda kalacaksınız. Ancak oyunda sadece alev alev bir cehennemi söndürmeye çalışmayacaksınız: Ayrıca hayatta kalanları (kediler dahil) kurtarmanız ve sitenin gerçek doğasını anlamanıza yardımcı olacak gizli sırları bulmak için her köşeyi araştırmanız gerekiyor. ateşin ardındaki gizemi çözmenin yanı sıra.

Benard, Nuclear Blaze'i Deepnight Games adlı kendi şirketi altında geliştirdi. Geliştiricinin web sitesinde Bernard, kendisini Dead Cells'in arkasındaki stüdyo olan Motion Twin'in "eski ortağı" olarak tanımladı. Ayrıca 3 yaşındaki çocuğunun oynayabileceği bir oyun yaratmak istediğini, bu yüzden oyunun daha basit seviye tasarımları, kuralları ve oynanışı olan bir "Çocuk modu" olduğunu söyledi. Nuclear Blaze, 18 Ekim'de Steam'de indirilebilecek.