Cyberpunk 2077'nin İlk Ücretsiz DLC'si Silverhand İçin Alternatif Bir Görünüme ve Yeni Kozmetik Öğelere Sahip

Cyberpunk 2077'nin İlk Ücretsiz DLC'si Silverhand İçin Alternatif Bir Görünüme ve Yeni Kozmetik Öğelere Sahip

CD Projekt RED dün Yama 1.3'ün Cyberpunk 2077'ye gelişiyle dalga geçti ve bugün, yama notlarının yanı sıra, uzun süredir vaat edilen ücretsiz DLC'nin oyuna gelmesiyle ilgili ayrıntıları, en azından ilk dalgasını yayınladı.

Bu DLC'lerin RPG için planlanan ana genişletmeler olmadığını unutmayın. The Witcher 3'ün ücretsiz DLC'leri piyasaya sürmesine benzer şekilde, eklemeler küçük ve büyük ölçüde kozmetik seçeneklere odaklanıyor.

İlk olarak, Johnny Silverhand yukarıda görüldüğü gibi isteğe bağlı yeni bir görünüme kavuşuyor. Orijinal stile tercih eden oyuncular, ayarlardaki Ek İçerik sekmesinde buna geçiş yapabilir. Ayrıca, The Ride görevinden sonra V'nin dairesinde bulunabilen iki ceket (syn-leather deltajack ve ışıldayan punk) yenidir. Son olarak, Haydut, Ghost Town görevini tamamlayarak elde edilebilecek Archer Quartz otomobil serisine yeni bir görünüm olarak geliyor.

Bu mini DLC'leri taşıyan güncelleme, Yama 1.3'ü RPG'ye de getirecek. Daha büyük vurguları, mini harita yakınlaştırma seviyesi düzeltmeleri ve perk sıfırlama düğmesi gibi dün açıklanan ince ayarları içerir. Ancak diğerlerinin yanı sıra daha fazla sayıda otomatik kaydetme ve hızlı kaydetme, bileşenleri toplu olarak oluşturma yeteneği ve daha az grenli Ekran Alanı Yansımaları gibi daha fazla özellik ve denge değişikliği de var.

cyberpunk-2077nin-ilk-ucretsiz-dlcsi-silverhand-icin-alternatif-bir-gorunume-ve-yeni-kozmetik-ogelere-sahip.jpg

Güncellemede bir dizi hata düzeltmesinin yanı sıra performans sorunları da ele alındı. Önceki yamalarda olduğu gibi, CD Projekt, eski nesil konsollardaki ve alt uç PC'lerdeki oyuncuların iyileştirmelerden en fazla faydayı göreceklerini söylüyor. Kapsamlı değişiklik listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Patch 1.3'ün henüz bir lansman zamanı yok, ancak stüdyo, tüm platformlarda gerçekten çok yakında piyasaya sürülmesi gerektiğini söyledi.