Cyberpunk 2077'ın Yeni Güncellmesi Geliyor: Hata Düzeltmeleri ve Daha Fazlası

Cyberpunk 2077'ın Yeni Güncellmesi Geliyor: Hata Düzeltmeleri ve Daha Fazlası

Cyberpunk 2077, mini harita düzeltmeleri, avantaj sıfırlama seçenekleri ve daha fazlasını alıyor.

Artık birden fazla güncelleme ve düzeltme ile Cyberpunk 2077, bir sonraki büyük güncellemesi olan Yama 1.3'ü alma yolunda. Henüz bir çıkış tarihi paylaşılmamış olsa da, bugün stüdyo, oyun için yakında yapılacak bazı değişiklikler hakkında bir güncelleme yaptı.

1.3'te mini harita, stüdyo V'nin bir arabaya binmesi için bir uzaklaştırma öğesi ekleyerek çok ihtiyaç duyulan bir yenilenmeye kavuşuyor. Bu, birçoğunun piyasaya sürülmesinden bu yana sahip olduğu patlatma geçmiş amaçlanan dönüş sorununu hafifletmelidir.

Bir diğer önemli değişiklik, ikramiye yeniden tahsisinin eklenmesidir. Güncellemenin ardından oyuncular, oyun içi nakit kullanarak herhangi bir noktada seçtikleri avantajları sıfırlayabilecek ve serbest bırakılan avantaj puanlarını başka bir yapıya koyabilecekler. Görünüşe göre sıfırlama ile ilgili maliyet, diğer RPG'lerde olduğu gibi V'nin mevcut seviyesine bağlı olacak.

https://youtu.be/I49IfNvapkY

Ayrıca, çok daha küçük bir değişiklik olarak gelen, oyunculara bir görev için Bulutlar tesisini ziyaret ettiklerinde verilen Eşleştirme Prosedürü seçeneği düzeltildi. Umarım, oyuncuların istedikleri bebeği (Angel veya Skye) seçerken artık kafaları bu kadar karışmaz. Esasen, iki seçeneğin görüntüleri, değişiklikten sonra diyalog ilerledikçe daha belirgin bir şekilde duracaktır.

cyberpunk-2077in-yeni-guncellmesi-geliyor-hata-duzeltmeleri-ve-daha-fazlasi.jpg

CD Projekt RED'in "bunların en büyüğü olmadığını ve daha fazlasının geleceğini" ekleyerek, 1.3 güncellemesinde mevcut olan tek değişikliklerin bu önemli noktaların olmayacağını unutmayın.

Bugünün güncelleme detayları bir evren içi haber raporu şeklinde geldi. Tam blog gönderisini burada bulabilirsiniz. Olağan yama notlarını arayanlar için, çok yakında olması gereken güncellemenin lansmanına daha yakın olacaklar. CD Projekt RED, güncellemeyi ayrıntılı olarak tartışmak için yarın 17 Ağustos'ta Twitch kanalında Twitch kanalında 18:00 CEST'de bir geliştirici canlı akışına da ev sahipliği yapacak.