Crysis Remastered Trilogy 15 Ekim'de çıkıyor; İşte ayrıntılar

Crysis Remastered Trilogy 15 Ekim'de çıkıyor; İşte ayrıntılar

Crysis Remastered Trilogy 15 Ekim'de çıkıyor, kare hızı artışı elde ediyor.

Geliştirici Crytek, Crysis Remastered Trilogy'nin Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch ve PC için uzun zamandır beklenen çıkış tarihini nihayet açıkladı. Paket, 15 Ekim 2021'de 49,99 $ fiyatla piyasaya sürülecek. Fiziksel sürümü şu anda GameStop'ta ön sipariş verebilirsiniz, ancak dijital ön siparişlerin yakında yayınlanması bekleniyor.

Beklendiği gibi, Crysis Remastered Trilogy, Crysis Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered'ı içeriyor. Kare hızı 60 FPS'ye yükseltildiği ve çözünürlük, dokular ve aydınlatma önemli yükseltmeler aldığı için görseller önemli bir revizyon aldı. Aşağıda, Xbox 360 sürümünün Xbox Series X sürümüyle birlikte sergilendiği ayrıntılı bir karşılaştırma videosuna göz atabilirsiniz.

https://youtu.be/IumuvVoqxAY

Wccftech tarafından hazırlanan bir rapora göre, Proje Lideri Steffen Halbig, Crysis Remastered Üçlemesi hakkında şunları söyledi.

Crysis 2 ve Crysis 3'ün remaster'larının ayrı olarak yayınlanmasına eşlik edecek Crysis serisinin hayranlarını, Crysis Remastered Trilogy'yi getirmekten mutluluk duyuyoruz. Yeni nesil konsollarda bulunan yıldırım hızında 60 FPS oyun ve bir dizi başka grafik optimizasyonu ile hangi platformda olurlarsa olsunlar kaliteli dokular.

Crysis Remastered'ı aylar önce konsollarda piyasaya çıktığında zaten satın aldıysanız, bilmiyorum, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered'ı ayrı olarak satın alma seçeneğiniz olacak.