Crysis Remastered için Harika Fragman Yayınlandı

Crysis Remastered için Harika Fragman Yayınlandı

Crysis Remastered, gecikmeli de olsa sonunda satışa sunulmaya hazır. İlk olarak Nintendo Switch için çıkan yenilenmiş versiyonun şimdi ise PC serilerine de geleceği açıklandı. 18 Eylül tarihinde çıkması beklenen oyun için son hazırlıklar da yapılmaya başlandı.

Crysis ana yapımını yeni grafik yapısı ile gündeme getirecek olan Crysis Remastered için son olarak bir tanıtım videosu yayınlandı. 8K 60 Fps olarak yayınlanan videoda öyle detaylar var ki oyunu bekleyenler bir kez daha heyecanlanacak.

İlginizi Çekebilir: PUBG Vostok Modu Ortaya Çıktı

Crysis Remastered Fragmanında Nasıl Detaylar Var?

Yayınlanan videonun 8K 60 Fps olması, zaten yapımın yeni grafikleri ile ne kadar iddialı olduğunu gösteren bir ipucu. Bu ipucunu bir kenara bırakın, videoya baktığımız zaman grafiklerin yapısının bir hayli geliştirildiğini görüyoruz.

Eski sürümle Crysis Remastered sürüm arasındaki karşılaştırmalara da yer verilen oyunda, grafik teknolojisinin gözle görülür bir şekilde iyileştirildiği anlaşılıyor.

Bir kere dokular çok daha gerçekçi ve yüksek çözünürlüklü. Ana oyuna göre büyük oranda farklar var. İkinci kısımda HDR desteği gibi desteklerin olduğunu anlıyoruz. Zaten bir hayli iyileştirilmiş olan renkler, daha gerçekçi kılınmış.

[embed]

Ray Tracing yani ışın izleme teknolojisi olarak bilinen teknolojiye de destek vereceği açıklanan yapımın, çok daha fazla oyuncuyu kendisine çekeceği kesin. O sevdiğimiz Crysis aksiyon dünyası, çok çok daha iyi grafiklerle karşımıza çıkacak.

Son fragmandan sonra çıkış tarihinin 18 Eylül olduğu da tekrar hatırlatılmış oldu. Henüz oyunun Türkiye fiyatı belli değil fakat Avrupa satış fiyatı 30 dolar olacak. Çok daha iyi grafikler ve en önemlisi de gerçekçi dokularla beraber ulaşabileceğimiz yapımın Türkiye fiyatını da merakla takip ediyoruz. Muhtemelen yarın ya da sonraki gün Türkiye fiyatı da kesinleşecektir.