Counter-Strike 2 Sınırlı Testi Erişme Açıldı

Counter-Strike 2 Sınırlı Testi Erişme Açıldı

Valve, Counter-Strike 2'yi 2023'ün sonlarında yayınlamaya yaklaşıyor. Mart 2023'te, yalnızca küçük bir grup oyuncu ve içerik oluşturucu tarafından kullanılabilen ilk sınırlı test yayınlandı.

CS2 on X tarafından yakın zamanda yayınlanan bir gönderiye göre, şirket daha fazla oyuncuyu CS2 Limited testine katılmaya davet etmeye çalışıyor.

Counter Strike 2 Limited testi nasıl yapılır?

Gönderiye göre, Prime statüsüne sahip olan ve Counter-Strike Global Offensive'de rekabetçi bir beceri grubunun parçası olan oyuncular bir davetiye alacaklar. Oyunda ekranınızın sol üst köşesinde bu daveti gördüğünüzde üzerine tıklayabilirsiniz. Daha sonra oyundan çıkmanızı ve yaklaşık 26 GB boyutundaki Counter-Striker 2 yükseltmesini indirmenizi isteyecektir.

Ben de dahil olmak üzere herkesin güncellemeyi almadığını belirtmekte fayda var. Bu sürümün ardından CSGO'daki rütbemin kilidini açtım ve şu anda davetiye bekliyorum. Ancak, şirketin bir sonraki sürümde kalan oyunculara testi açma olasılığı var.

Bu güncellemeden ne bekleyebiliriz?

Bu son sınırlı test sürümüyle, insanlar artık elden geçirilmiş Inferno haritasında oynama şansı elde ediyor. Oyuncular artık en son Premier modunda kazandıkları oyunlar için puan kazanabilecekler. Oyun, dereceli oyunlarda diğer oyunlardan çok daha hızlı olan yeni seç ve yasakla sistemini sunuyor. Seç ve yasakla dereceli modunun yanı sıra, yeni derecelendirme sistemi duyuruldu ve X'teki gönderi bu yeni derecelendirme sisteminin nasıl çalıştığına dair ipuçları veriyor. Counter-Strike 2 hakkında daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.