Conqueror's Blade Sezon 8 Turnuvası Yakında Başlıyor

Conqueror's Blade Sezon 8 Turnuvası Yakında Başlıyor

Popüler MMO oyunu Conqueror's Blade Sezon 8 için yeni bir turnuva duyurusu yapıldı ve ilk sıraya önemli ve güzel ödüller verilecek.

Conqueror's Blade turnuvasının önde gelen ev sahibi Corto, bir kez daha Siege Battle turnuvasına ev sahipliği yapıyor. Oyuncular, kendileri için şan ve çeşitli ödüller kazanmak için bu turnuvaya katılabilecekler.

30 Temmuz'dan itibaren oyuncular takımlarının bilgileri ile turnuvaya katılmak için başvuruda bulunabilirler.

CorTournament Sezon 8, çift eleme formatına sahiptir ve savaşlar, topçuların yasak olduğu ve Savaş Lordlarının ölüm sınırına tabi olduğu, ekip liderleri tarafından seçilen beş haritada gerçekleşecek. Takım liderleri ayrıca her maçta bir birimi yasaklayabilecek.

Beraberlik durumunda, eşitlik bozma savaşında 5 Yıldızlı Süvari, Topçu ve Savaş Lordunun ölüm sınırı olmayacak. Maçlar, turnuvanın resmi başlangıç ​​tarihi olan 13 Ağustos'tan itibaren her Cuma gerçekleşecek.

conquerors-blade-sezon-8-turnuvasi-yakinda-basliyor-1.jpg

Conqueror's Blade Sezon 8 Turnuva Ödülleri

Elbette birçok oyuncu hangi ödülleri kazanacağını merak ediyor ve aşağıda hangi ödüllerin kazanılabileceğini görebilirsiniz.

  • Birincilik Ödülü: Birinciye 2300 Hükümdar, 7 günlük premium hesap ve birincilik birimi afişi verilecek.
  • İkincilik Ödülü: İkincilik 1100 Hükümdar, 7 günlük premium hesap ve ikincilik birim afişi alacak.
  • Üçüncülük Ödülü: Üçüncülük 525 Hükümdar, 7 günlük premium hesap ve üçüncülük birim afişi alacak.

Başvuru süresi 10 Ağustos'ta sona eriyor, bu fırsatın parmaklarınızın arasından geçip gitmesine izin vermeyin.

Turnuva maçları, eğlenceye katılmak isteyen ancak kendilerini rekabetçi bir tip olarak görmeyen herkes için yayınlanacak. Önceki turnuvalar bir gösterge ise, kesinlikle izlenmeye değer olacaklardır.

Katılımcılar için, geliştiricilerin bir başka gönderisinde size verdiği tavsiyelere uyun, olimpiyatlardaymış gibi davranın, her şeyinizi verin ve yarışma sürecinin tadını çıkarın.