Call Of Duty Warzone'a Hile Sistemiyle Beraber Yeni Harita Geliyor!

Call Of Duty Warzone'a Hile Sistemiyle Beraber Yeni Harita Geliyor!

Call of Duty Warzone'a gelecek yeni harita büyük ses getirdi. Ayrıca hilecilere elveda demenin zamanı da geldi. Call of Duty Vanguard'dan hemen önce gelecek bu güncelleme oyuncuları sevindirdi. Peki Warzone'daki yeni haritanın ismi nedir?

Call of Duty'de işlerin rengi değişmeye başladı. Son zamanlarda yeni güncellemeler ile adından söz ettiren oyun, Warzone serisine yenilikler eklemeye devam ediyor. Yeni bir haritanın ekleneceği ve oyunun daha da eğlenceli olacağı bilgisi geldi. Peki yeni eklenecek haritadan görüntüler paylaşıldı mı? Konuyla ilgili bir başka müjdemiz daha bulunuyor. Call of Duty Warzone oyununa hile sistemi de gelecek. Bu hile sistemi sayesinde çevrimiçi oyunlarda çeşitli sıkıntılardan kurtulacaksınız. Bilindiği üzere son zamanlarda hile kullanan kişilerin sayısı bir hayli arttı. Sistem yetersiz kaldığı için tespit konusunda bazen gerekli performansı gösteremiyor. Bu da insanların kalitesiz oyun deneyimleri yaşamasına yol açmakta. Ancak yeni bir açıklama tüm dengeleri değiştirecek. Call of Duty Vanguard'ın çıkışına az bir zaman kalsa da geliştiriciler Warzone ile ilgilenmeye devam ediyor.

Oyuna Pasifik Haritası Geliyor!

Pasifik haritası, doğal görünümü nedeniyle oyuncuların gözdesi haline gelebilir. Activision, çeşitli fotoğraf paylaşımlarını resmi olarak gerçekleştirmedi. Sızıntı şeklinde karşımıza çıktılar. Hal böyle olunca oyuncular bu görsellerden çok daha fazlasını merak ediyor. Oyun içi dokular ve gölgelendirme özelliğinin yanı sıra oyun grafiği bu haritayı kaldırabildi mi araştırılıyor.

warzone.jpg

Verdansk Haritasıyla Aynı Boyutta

Öte yandan haritanın boyutu da merak ediliyordu. Böylesine güzel ve geniş bir haritanın çok fazla boyuta sahip olacağı düşünülmekteydi. Nitekim daha önce yayınlanan Verdansk haritasıyla eşdeğer bir boyuta sahip. Yani indirme konusunda pek de sıkıntı çekmeyeceksiniz. En azından bu konuda bir sürprizle karşılaşmayacağınızı söylemeliyiz.

Hile Sistemi Merakla Bekleniyor

Hile sistemi, Call of Duty Warzone için çok önemli bir gelişme olacak. Sistemin beklenenden çok daha fazla iş göreceği söyleniyor. Hilecileri tespit konusunda önemli bir yazılımla karşı karşıyayız. Bu da oyun deneyiminizi fazlasıyla iyileştirecek bir özellik olacak. Ancak bilinmesi gereken bir nokta var ki o da hilelerden tamamen arınmanın biraz zor olduğu. Çünkü tek bir güncelleme ile tüm hile modlarına karşı etkili bir performans sergilenebilir mi bilinmiyor. En azından büyük çoğunluğunun oyundan uzaklaştırılması sağlanacaktır. Call of Duty Vanguard'la ilgili bir gelişme dahi yaşanmadı ancak önümüzdeki günlerde yeni sızıntılar ortaya çıkabilir. Şirketin çıkaracağı yeni oyun da en az Warzone güncellemesi kadr merak ediliyor. Çok daha farklı bir evrene doğru yolculuk yapılacak. Activision, gerekli geliştirmeyi tamamladıktan sonra oyun için tarih verecektir.