Call of Duty: Vanguard Ön Yükleme Tarihi ve Dosya Boyutu!

Call of Duty: Vanguard Ön Yükleme Tarihi ve Dosya Boyutu!

Call of Duty: Vanguard oyunuyla ilgili yeni detaylar paylaşıldı. Oyunun ne zaman çıkacağı, ön yükleme tarihi ve oyun dosyalarının boyutu hakkında bilgi edinildi. Peki konsollar ve bilgisayarlarda oyun ne kadar yer kaplayacak?

Merakla beklenen Call of Duty: Vanguard için geri sayım başladı. Oyunun ne zaman yüklenebileceğine ilişkin bazı bilgiler verildi. Resmi olarak yayınlanmasa da ön yükleme ile daha önceden dosyaları konsolunuza veya bilgisayarınıza indirebileceksiniz. Bu sayede oyun yayınlanınca hızlı bir şekilde oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Activision, paylaştığı blog yazısında pek çok detaya yer verdi. Daha önce, hilecilere karşı alınan önlemlerle bilinen şirket, artık elinden gelenin en iyisini yapmak istiyor. Üstelik, oyun keyfini bozan herkese karşı sağlam önlemler alacak. Daha önce yaptığı açıklama ile oyun içerisinde hile kullananların bir daha sisteme girişinin engellenmesi adına yeni bir hamle yapıldığı duyurulmuştu. Artık mevcut bilgisayarınız ile CoD oynamak eskisi kadar kolay olmayacak. Bir kere hileden yakalandıysanız sizi oldukça zor bir maraton bekliyor. Bu yüzden ne olursa olsun hile kullanmamanız gerekmekte. Mevcut güvenlik önleminin pek çok hileciyi soğutacağı ve hileden vazgeçireceği yönünde bazı bilgiler geldi. Bununla beraber eğer oyun içerisinde hile kullanılır ise yaptırımı hızlı şekilde karşılık bulacak. Peki Call of Duty: Vanguard'la ilgili ne tür bilgiler paylaşıldı? Oyun ne zaman ön yüklemeye açılacak?

Vanguard Ön Yükleme Tarihi Açıklandı!

Vanguard için ön yükleme tarihinin 29 Ekim gecesi başlayacağı belirtildi. Böylelikle, oyunu erkenden indirme fırsatına sahip olacağız. PS4 ve PS5 konsolları için geçerli olan bu durum, diğer konsollarda farklılık göstermekte. Xbox Series X/S ve One konsolları için 28 Ekim 07.00 saati verildi.

cod.jpeg

PC Ön Yüklemesi Henüz Açıklanmadı!

Oyunu bilgisayar üzerinden oynamak isteyen CoD hayranları, henüz ön yükleme tarihinin paylaşılmaması nedeniyle büyük hayal kırıklığı yaşadı. Ancak önümüzdeki günlerde PC kullanıcıları için de tarih verilecektir. Bilgisayar oyuncuları, Call of Duty: Vanguard'ı çok merak ediyor. Gelişmiş grafiklerin yanı sıra pek çok haritanın yer alması kullanıcıları cezbetmiş durumda. Sizler de bu sayede oyun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. CoD'un yeni oyunun içerisinde bilmediğimiz pek çok özellik bulunmakta. Bunları da oyun esnasında keşfedebiliriz.

Oyun Boyutu Ne Kadar?

Call of Duty: Vanguard'ın kapladığı boyut konsoldan konsola değişkenlik göstermekte. Üstelik PC kullanıcıları oyunun boyutuna dair bilgi bile alamadı. Ancak ortalama 55 GB'lik bir alanı kaplayacağını belirtelim. Fakat 90 GB'lik boş alanınızın olması her şeyden önemli. Çünkü oyun için sunulan boyut 90 GB'ye yakın olmalı.

2 Kasım'da Çıkıyor

Oyunun ön yükleme işlemleri haricinde tamamen ne zaman çıkacağı ise belli oldu. 2 Kasım'da yayınlayacak oyunla ilgili tüm sorular yanıt bulacak. Artık CoD Vanguard oyunu için pek çok kişinin devreye girebileceği belirtiliyor. Çeşitli inceleme videoları patlak verecektir.