Call Of Duty: Vanguard Nasıl İndirilir? Call of Duty Yeni Oyununu İndir!

Call Of Duty: Vanguard Nasıl İndirilir? Call of Duty Yeni Oyununu İndir!

Call of Duty Vanguard indirmek isteyenler araştırmalara başladı. Call of Duty'nin yeni oyunu nasıl indiriliyor? İşte oyunun özellikleri ve çıkış tarihini sizlerle paylaşıyoruz. Activision'un yeni oyununa dair fragman da paylaşıldı.

Call of Duty serisine yeni bir oyun eklendi. Bir süredir çıkması beklenen Call of Duty Vanguard'ın özellikleri de merak ediliyor. Pek çok mod ile sınırsız oyun deneyimini yaşayabileceksiniz. Ayrıca oyunda ilgi çeken pek çok harita da bulunuyor. Gerçekçiliğin üst seviyeye çıktığı haritada ne gibi gelişmeler bizleri beklemekte? Modern Warfare serisiyle başlayan gerçekçi görüntüler, Vanguarda'da yer alacak. Oyunun çıkışının hemen öncesinde fragman ve çeşitli detaylar verilmişti. Ancak oyuncular bu bilgilerle tatmin olmuşa benzemiyor. Oyunun bir an önce çıkması isteniyor. İşte Call of Duty Vanguard'a dair bilinmeyenler...

Call of Duty Vanguard Özellikleri

Oyunda 20 tane harita bulunuyor. Bu haritaların yanı sıra özel kuvvetler olarak savaş sahnesinde yerinizi alıyorsunuz. Haritaların ve savaş cephelerinin boyutu oldukça yüksek. Gerçekçi deneyim için bunlara ihtiyacımız vardı. Activision, tüm detayları dikkatli bir şekilde inceleyerek Vanguard'ı meydana getirdi.

vanguardd.jpg

Call of Duty Vanguard Hikayesi

Senaryo ikinci dünya savaşı zamanlarında geçiyor. Dört farklı kahramanın yer aldığı oyunda savaşın kaderini değiştirmek sizin elinizde olacak. Pek çok kişi, karakterlerin kim olduğunu araştırıyordu. Ortaya çıkan bilgilere göre kahramanlar belli oldu;

  • Avustralya 9. Piyade Tümeni Lucas Riggs
  • İngiliz Ordusu'na ait Çavuşlardan Arthur Kingsley
  • Birleşik Devletler Donanması'ndan Teğmen Wade Jackson
  • Kızıl Ordu 138. Tüfek Tümeninde görevli Teğmen Polina Petrova

Call of Duty İndir

Call of Duty Vanguard indirmek için oyunun çıkması bekleniyor. Oyun çıktıktan sonra sizler de oyunu satın alabileceksiniz. Ancak Activision'un öncelikli olarak beta sürümünü tamamlaması ve satışlara başlaması bekleniyor. Şimdilik büyük bekleyiş sürerken oyun indirme yerine çevrimiçi modda neler yapabileceğinize değinelim.

Çok Oyunculu Mod Mevcut

Çok oyunculu Call of Duty deneyiminizde birinci şahısta oynayarak rakiplerinize karşı gerçekçi bir mücadele verebilirsiniz. Böylelikle oyunu yalnızca hikayeye göre değil aynı zamanda kendi senaryonuza bağlı olarak da oynayabileceksiniz. İster arkadaşlarınızla isterseniz de tanımadığınız kişilerle bu deneyimi paylaşmanız mümkün. Dolayısıyla oyun esnasında kendinizi kaptıracak ve Call of Duty'nin savaşı derinden hissettiren anlarına tanıklık edeceksiniz.

Zombiler de Geliyor!

Call of Duty Vanguard'da zombi modu da olacak. Diğer oyun serilerinin aksine zombilerle savaşmanız gerekecek. Çok eğlenceli ve bir o kadar da zorlu bir mod sizlerle buluşuyor. Oyun içerisinde kendinizden geçeceksiniz. Zombilerle mücadele için takım arkadaşlarınızla ortak hareket etmek zorundasınız. Aksi takdirde savaşı kaybedebilirsiniz.