Call of Duty: Vanguard Hikayesi Yayınlandı! Vanguard Fragmanında Neler Var?

Call of Duty: Vanguard Hikayesi Yayınlandı! Vanguard Fragmanında Neler Var?

Call of Duty: Vanguard'ın satış fiyatı belli oldu. Türkiye fiyatları açıklandı ve hikaye fragmanı da yayınlandı. Peki Activision'un yeni oyununda neler yaşanacak? Hikaye fragmanına ilişkin son gelişmeler ve oyunun çıkış tarihi haberimizde...

Call of Duty: Vanguard, bir süredir yayınlanmayı bekliyor. Oyuncular, Call of Duty serisinin kapsamlı ve geniş halini görmek için heyecanlı. Grafik konusunda beklentileri karşılayacak bir oyun gelecek. Ancak uzun süredir fragmana ilişkin bilgi verilmiyordu. Tam da bu nedenle oyuncuların hevesi kırılmak üzereyken şirketten müjdeli haber geldi. Activision'un oyununda ilginç gelişmeler yaşanacak. Call of Duty'nin en heyecanlı oyunlarından biri olmaya aday Vanguard'ın hikayesi yayınlandı. Fragmanda neler yer alıyor? Oyuncular şimdiden yeni oyun için heyecanlı. Yapılan sosyal medya paylaşımları da bunu doğruluyor. Grafiğin yanı sıra hikayenin geneli oldukça ilgi çekici. İşte merakla beklenen Call of Duty Vanguard'la ilgili son bilgiler...

Call of Duty Vanguard Çıkış Tarihi

Normalde oyunun çıkış tarihi daha erken olabilirdi. Ancak pandemi koşulları ve çeşitli nedenlerden ötürü oyunun Kasım ayına ertelendiği öğrenilmişti. Oyun 5 Kasım 2021 tarihinde satışa sunulacak. Böylelikle oyuncular, tarih geldiğinde oyunu indirebilecek ve oynamaya başlayacak. Merak edilen bir diğer nokta ise fiyatlarla ilgiliydi. Pandemiden ötürü oyunun geliştirilmesi için çok zaman harcandı. Ancak buna değecek bir yapımla karşılaşacağımız belli oluyor. Çeşitli platformlara bağlı olarak fiyatların değiştiği bilgisini verelim. Yani konsollardaki ve bilgisayardaki fiyat aynı olmayacak. Fakat arada çok büyük uçurumlar olması da beklenmiyor. Oyunun Türkiye fiyatını sizlerle paylaşacağız.

vanguarddd.jpg

Call of Duty Vanguard Türkiye Fiyatları

Call of Duty Vanguard'ın PS4'te 499 TL'den başlayacağı öğrenildi. Standart Edition hali bu fiyattan satılacak ancak Cross-Gen Bundle hali 599 TL'den satışa sunulacak. PS5'te ise Ultimate Edition 599 TL ve Cross-Gen Edition ise 779 TL. Xbox One'da standardı 499 TL'ye satılacak. Xbox Series XI'da ise Cross-Gen 599 TL ve Seçkin Sürüm XIS 779 TL'den alıcısını bulacak.

PC'de Kaç TL'ye Satılacak?

Oyunun PC fiyatı henüz açıklanmış değil. Ancak global piyasada 70 dolardan satışa sunulacağı öğrenildi. Dolayısıyla oyunun güncel dolar kuru üzerinden satılması durumunda 630 TL'yi bulabileceği ifade ediliyor. Yine de kesinleşmiş bir şey yok ve muhtemelen güncel kurun altında bir fiyata satın alabileceğiz. Oyun şirketleri genel olarak buna dikkat ediyor.

Geliştirici Sledgehammer Games Oldu!

Sledgehammer Games'in geliştirdiği oyun çok merak ediliyor. Başarılı şirket, kısa süre içerisinde oyun gündeminin merkezi haline geldi. Call of Duty serisine harika bir yapım bırakacaklar. Oyun çıktığında yapılacak incelemelere göre sizler de oyunu satın alabilirsiniz. Ancak fragmana bakıldığında fazlasıyla iddialı bir yapımın ortaya çıktığını söylemek mümkün. Hikaye bazlı oyunları sevenler şimdiden heyecanlı.