Call of Duty: Vanguard Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

Call of Duty: Vanguard Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

Call of Duty: Vanguard oyunu artık ücretsiz oluyor. Hafta sonu için geçerli olan bu etkinlikten mutlaka yararlanmalısınız. Oynayabileceğiniz modlar da açıklandı. Alpha sürümündeki oyunun teaser görüntüleri çok beğenilmişti. Oyun kaç gün ücretsiz?

Call of Duty: Vanguard oyunu için geliştirmeler sürüyor. Oyunun ortaya çıkması için biraz daha süreye ihtiyaç var. Ancak bu süre zarfında kullanıcıların oyunu merak ettiği de bir gerçek. Bunun farkında olan yapımcı şirket, PS konsolu olanlara müjdeli haberi verdi. PlayStation 4 veya 5'iniz var ise oyunu ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. Sınırlı süre için geçerli olan bu etkinlikte, alpha sürümünü oynama fırsatı elde ediyorsunuz.

Call of Duty: Vanguard Ücretsiz!

Call of Duty'nin yeni oyunu Vanguard'ı oynamak isteyenler alpha sürümünü rahatlıkla deneyimleyebilecek. Şirket, yaptığı açıklamada hafta sonu için oyunu ücretsiz şekilde herkese açık yapacak. Üstelik PlayStation 5 veya 4 konsolunuzun olması yeterli. Böylelikle hafta sonu boyunca oyunun çeşitli modlarını deneme fırsatı sizin elinizde. Ayrıca pek çok kişi alpha sürümünden sonra beta sürümü ve oyunun çıkmış halini de merak ediyor. Call of Duty: Vanguard ne zaman çıkacak? Oyunun çıkış tarihiyle ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Call of Duty hayranlarının beklediği yanıt ortaya çıktı. Oyunun ne zaman başlayacağını sizlerle paylaşacağız.

vgd-reveal-001.jpg

Call of Duty: Vanguard Ne Zaman Çıkıyor?

Oyunun geliştirmesi bittikten sonra sonbaharda duyurulacak. Çıkışı için birkaç ay beklememiz gerekiyor. En kötü ihtimalle Kasım ayında çıkacaktır. Oyunun geniş bir haritayı kapsayacağı ve diğer oyunlara nazaran çok daha farklı içerikleri olacağı konuşuluyor. Vanguard'ın çıkış tarihinde gecikme yaşanır ise sizleri bilgilendireceğiz.

Champion Hill Modu Oynanabilecek

Call of Duty: Vanguard'ın alpha sürümünü oynayacaklar Champion Hill modunu deneyebilecek. Böylelikle beklenen oyun keyfiyle tanışmış olacaksınız. Bu modun alpha sürümü aslında betadan çok daha farklı olabileceği anlamına geliyor. Oyunların alpha sürümü, henüz tam anlamıyla değişiklik yapılmadığı için bu ismi almıştır. Beta sürümü gerçeğe daha yakın olacaktır. Betadan sonraki süreçte de oyunun çıkması bekleniyor.

PlayStation Store ile Yükleyebilirsiniz

Ön yükleme yaparak oyunu yükleyebilir ve hafta sonu oynayabilirsiniz. PlayStation 4 veya 5 sahibi olmak yeterlidir. PlayStation Store üzerinden indirdikten sonra birkaç gün daha beklemelisiniz. Bakalım 27 - 29 Ağustos arasında oynanacak oyun nasıl bir performans verecek?

Teaser Görüntüleri Beğenilmişti

Oyunun bu kadar ilgi görmesinin nedeni ise şüphesiz teaser görüntüleriydi. Teaseri beğenilen Call of Duty: Vanguard'ın artık çok daha etkili olduğu biliniyor. Oyuncu kitlesi bu oyunu uzun zamandır beklemekteydi. Canlı olarak deneyimleyecekleri için oyun hakkında az çok genel bir bilgi sahibi olabileceğiz. Sizler de bu oyunu bu hafta sonu dilediğiniz vakitte oynayabileceksiniz.