Call of Duty: Vanguard Detayları Oyun Ortaya Çıkmadan Önce Sızdırıldı

Call of Duty: Vanguard Detayları Oyun Ortaya Çıkmadan Önce Sızdırıldı

Vanguard, oyuncuları İkinci Dünya Savaşı'na geri götürecek

Çevrimiçi olarak yayınlanan sızdırılmış görüntülere göre Call of Duty hayranları, franchise'ın bir sonraki girişi olan Call of Duty: Vanguard ile bu yıl II. Dünya Savaşı'na geri dönüyor gibi görünüyor.

Charlie Intel, Call of Duty: Black Ops Cold War için yeni sezon 5 güncellemesinin, 2021'in Call of Duty unvanı için ön sipariş ayrıntılarını gösteren bazı gizli dosyalar içerdiğini bildirdi. Veri madencileri görüntüleri çekti ve çevrimiçi paylaşmaya başladı. Activision, bu yayınlardan bazılarını telif hakkı nedeniyle yayından kaldırma bildirimleriyle karşılayarak onları kaldırılmaya zorladı.

Görüntülerin kendileri meşru görünüyor, bu da Call of Duty: Vanguard'ın oyunun resmi unvanı olacağını ve İkinci Dünya Savaşı sırasında geçeceğini gösteriyor.

Sızan görseller Vanguard için üç paketten bahsediyor: Standard, Cross-Gen ve Ultimate. Bu paketler, Activision'ın geçen yıl Call of Duty: Black Ops Cold War için sunduklarına benzer; "Cross-Gen" paketinin, oyuncuların oyunun PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinden mevcut nesil PlayStation 5 ve Xbox Series X sürümlerine geçmesine izin vermesi muhtemel görünüyor.

Sızıntı ayrıca, ön sipariş veren müşteriler için açık betaya erken erişim de dahil olmak üzere Vanguard'ın Ultimate Sürümü hakkında ayrıntılı bilgiler içeriyor. Ultimate Edition'ı satın alanlar ayrıca bir avuç operatör, bir ustalık silahı, bir silah paketi, bir miktar bonus XP ve diğer çeşitli bonuslar alacaklar.

Sızan görseller, Call of Duty: Vanguard için bir çıkış tarihinden bahsetmiyor. Activision'ın yeni oyunu resmi olarak ne zaman tanıtacağı henüz belli değil.

Call of Duty yayıncısı Activision Blizzard, tarafından açılan bir davaya göre, özellikle kadınlara düşman olan, onlara daha az ödeme yapan ve onları cinsel tacize maruz bırakan zehirli bir işyeri ortamı sağladığına ve faillerin anlamlı bir şekilde cezalandırılmadığına dair geniş kapsamlı iddialarla karşı karşıya.