Call of Duty: Vanguard Çok Oyunculu Detayları Ortaya Çıktı

Call of Duty: Vanguard Çok Oyunculu Detayları Ortaya Çıktı

Call of Duty: Vanguard çok oyunculu detayları ortaya çıktı, Call of Duty: Warzone Pasifik haritasını aldı.

Call of Duty: Vanguard, popüler serideki bir sonraki birinci şahıs nişancı oyunudur ve 5 Kasım 2021'de piyasaya sürülecektir. Bugün, Sledgehammer Games'teki ekip bize çok oyunculu bölümlere derinlemesine bir bakış attı. Açık betanın ne zaman gerçekleşeceğini ve haritalar ve Operatörler açısından neler bekleneceği ortaya sunuldu.

Xbox Wire'a göre, 16 Eylül'de başlayacak olan açık betaya erken erişim elde etmek için Call of Duty: Vanguard'ı ön sipariş etmeniz gerekecek. Ardından, 18 Eylül'den 20 Eylül'e kadar oyun, izin veren bir açık betaya sahip olacak.

Temel alfa testinden farklı olarak beta, çekirdek çok oyunculu modlara, turnuva benzeri Champion Hill moduna ve yeni Patrol teklifine odaklanır. Beta zaten alfadan çok daha sağlam geliyor ve bu sefer iyi karşılanabilir.

https://youtu.be/lyd44qL8QVQ

Daha önce de belirtildiği gibi, oyunda on iki Operatör var ve bunlardan altısı betada oynanabilecek. Eşsiz beceriler ve kişilikler sunarlar, bu yüzden deney yaptığınızdan emin olun. Oyun ayrıca lansmanında yirmi harita içeriyor, bu yüzden 5 Kasım'da toplandığında oldukça önemli bir deneyim olacak gibi görünüyor.

Call of Duty: Warzone oynaması ücretsiz battle royale deneyimi. Aynı zamanda biraz dikkat çekiyor. Canlı yayın sırasında geliştirici Raven Software, bağımsız deneyimin nasıl yeni bir Pasifik haritası elde ettiğini anlattı. Bu harita ormanlara, mağaralara ve bazı yerleşim yerlerine odaklanıyor. Ayrıca güncelleme gelene kadar yeni bir anti-hile sistemi devreye girecek.

Call of Duty: Vanguard'ı şu anda Microsoft Store'da veya seçtiğiniz platformda 59.99 dolardan başlayan fiyatlarla ön sipariş verebilirsiniz. Ön sipariş verirken, lansman sonrası içeriğe ve çok daha fazlasına erişmenizi sağlayan çeşitli sürümler arasından seçim yapabilirsiniz.