Call of Duty: Modern Warfare 2, 2022'de Çıkabilir

Call of Duty: Modern Warfare 2, 2022'de Çıkabilir

Call of Duty: Modern Warfare 2, 2022'de Çıkabilir

Call of Duty serisine en son giriş olan Call of Duty: Vanguard, Kasım 2021'de piyasaya sürülmeli, ancak bu, Activision'ın çeşitli stüdyolarının beğenilen serideki bir sonraki oyun üzerinde çalışmadığı anlamına gelmiyor. Bugün, Battlefield ve Call of Duty haberlerini sızdırmasıyla tanınan Tom Henderson, Call of Duty 2022'nin 2019'dan itibaren Call of Duty: Modern Warfare'in devamı olacağını söyledi.

Henderson, popüler çok oyunculu oyunlara gelen haritalar, modlar ve çok daha fazlası hakkında aktif olarak paylaşımda bulunuyor ve doğruluk açısından güçlü bir itibar kazandı. Activision'ın her yıl bir sonraki Call of Duty'yi kimin geliştirdiğini nasıl değiştirdiği göz önüne alındığında, zamanlama doğru.

Call of Duty: Modern Warfare 2, franchise'ı yeni bir yöne götürecektir. Modern Warfare oyunları, birinci şahıs nişancı meraklıları arasında efsanevi bir konuma sahiptir, bu nedenle alt franchise ile ilgili her şey çok fazla ilgi ve ilgi toplar.

Call of Duty: Vanguard'ı şu anda Microsoft Store'da veya seçtiğiniz platformda 599,00 TL başlayan fiyatlarla ön sipariş verebilirsiniz. Ön sipariş verirken, lansman sonrası içeriğe ve çok daha fazlasına erişmenizi sağlayan çeşitli sürümler arasından seçim yapabilirsiniz.