Call of Duty Cold War Beta Tarihi Açıklandı

Call of Duty Cold War Beta Tarihi Açıklandı

Call of Duty Cold War oyunu duyurulduğu günden beri oyuna ait bazı bilgiler paylaşılmaya devam ediyor. Activision bu kez yeni oyunundan çok umutlu. Umutlu olunca oyun üzerine yapılan çalışmaların sayısı da artıyor.

Sadece firmanın oyuna inanması yetmiyor. Bunun yanında oyuncuları da oyuna inandırması gerekiyor. Activison bunu sağlamak için yeni bir adım daha atıyor ve Call of Duty Cold War Beta sürümünü kullanıma sunuyor.

Her ne kadar sadece PS4 kullanıcılarının yararlanabileceği bir beta programı olsa da bu beta programı ile oyunu deneme fırsatı elde etmiş olacağız.

İlginizi Çekebilir: FIFA 21 için Kötü Haber Geldi

Call of Duty Cold War Beta Sürümü Ne Zaman Gelecek?

İlk etapta ön sipariş verenlere özel olarak yapılacak olan beta testlerinin tarihi çok uzak değil. Firmanın yapmış olduğu açıklamalara göre ilk beta sürümü 8 Ekim tarihinde başlayacak.

8 Ekim tarihinde başlayacak olan beta ilk beta olacak ki bu beta sürümüne sadece erken erişimle oyunu sipariş etmiş yani oyuna ön sipariş vermiş olan kullanıcılar erişebiliyor olacak. Aradan 2 gün geçmesinin ardından 10 Ekim tarihinde tüm PS4 kullanıcıları için Call of Duty Cold War Beta sürümü yayınlanmış olacak.

Call of Duty Cold War Beta

12 Ekim tarihine kadar tüm PS4 kullanıcıları beta oyununu deneyebilecek. Aradan geçen 3 günün sonrasında beta PC ve Xbox kullanıcılarına açık hale getirilecek. Fakat sadece ön sipariş veren PC kullanıcıları ile Xbox kullanıcıları oyunun betasına erişim gösterebilecek. 17 Ekim tarihinde ise yine herkese açık olarak beta sunulacak.

Bu betanın bitiş tarihi de 19 Ekim olarak açıklandı. Böylece anlıyoruz ki son beta tarihi de 19 Ekim tarihi olacak.