Call of Duty: Advanced Warfare Videosu Yayınlandı!

Call of Duty: Advanced Warfare Videosu Yayınlandı!

Call of Duty serisinin büyük merakla beklenen yeni nesil oyunu Call of Duty: Advanced Warfare oyunu hakkında bilgiler resmi olarak duyuruldu ve oyunun senaryosuna ilişkin ilk fragman da internetteki yerini aldı.

Sledgehammer tarafından geliştirilen yeni nesil Call of Duty oyunu Advanced Warfare ile gelen en büyük yenilik ise Kevin Spacey. Peki Kevin Spacey kimdir?

Kevin Spacey iki kere Oscar ödülü kazanmış Amerikalı tiyatro ve sinema oyuncusu ve yönetmen.

Oyunun geliştiricileri Spacey'i birebir modelleyerek oyuna dahil etmiş. Ayrıca Spacey oyunun en etkili karakterlerinden birini canlandırıyor.

Call of Duty: Advanced Warfare oyunu yeni nesil konsollar için yeni bir grafik motoru ile hazırlanmış. Bu da oyunda büyük yenilikler göreceğimiz anlamına geliyor. Call of Duty: Ghosts oyununda çok eski bir grafik motoru kullanıldığı için oyun bu nedenle çok fazla eleştiri almıştı. Bu eleştiriler oyunun grafik motorunun değiştirilmesinde etkili olmuşa benziyor.

Call of Duty: Advanced Warfare oyunu 4 Kasım 2014′te PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformları için piyasaya çıkacak. Ayrıca aşağıdaki tanıtım videosunun Xbox One platformu üzerinden alındığını da belirtelim.