Büyük Sızıntı, Battlefield 1 Amazon Prime'a Geliyor, Oyun Ücretsiz Dağıtılacak!

Büyük Sızıntı, Battlefield 1 Amazon Prime'a Geliyor, Oyun Ücretsiz Dağıtılacak!

Bugünün belki de en büyük sızıntılarından biri gerçekleşti ve iddialara göre popüler FPS oyunu Battlefield 1, 21 Temmuz 2021 tarihinde ücretsiz olarak dağıtılmak üzere

Amazon Prime

'a geliyor.

Ücretsiz oyun dağıtma kampanyası, Amazon'un Amazon Gaming promosyonunun bir parçası olarak Battlefield 4'ü sunmasından sadece bir ay sonra geliyor.

Maalesef, teklif Amazon Gaming'de olduğu için teklif yalnızca PC için geçerli olacak, ancak yine de Xbox Game Pass ile Battlefield 1'i edinebilirsiniz.

Battlefield 1

Battlefield 1 Ücretsiz Olarak Verilecek

Tom Henderson, Twitter'da yaptığı bir paylaşımın ardından takipçilerine "Henüz Battlefield 1'i satın almadıysanız yapmayın. Önümüzdeki hafta ücretsiz olarak indirilebilecek" dedi ve ardından Prime Time gif'i paylaştı.

Muhtemelen önümüzdeki günlerde oyunun ücretsiz olarak yayınlanmış olduğunu göreceğiz.

Battlefield 1 Nasıl Bir Oyun?

Battlefield 1, oyuncuları dünyanın her yerinden tarihi savaşları, silahları ve araçları deneyimleyebilecekleri 1. Dünya Savaşı savaşlarına götürür.

Oyun dünya çapında 15 milyondan fazla satarak büyük bir başarı elde etti ve bazı oyunculara göre rakibi Call of Duty'yi "geçen" ilk Battlefield oyunu oldu.

Battlefield 1'in PC'ye ücretsiz bir oyun olarak gelmesi sıcak bir karşılama olacak, çünkü son zamanlarda oyuncuların Battlefield 4'e Battlefield 2042'nin çıkışına hazırlanmak için göç etmesi nedeniyle oyuncu sunucuları oldukça boştu.

Bunun yanı sıra, Battlefield 2042'nin çıkmasına az bir zaman kaldı ve EA Battlefield 1'i ücretsiz olarak dağıtarak aslında akıllıca bir hamle yapıyor.