Burnout Paradise, Xbox One'a gelebilir!

Burnout Paradise, Xbox One'a gelebilir!

Microsoft'un geriye uyumluluk projesi kapsamında bazı Xbox 360 oyunlarını Xbox One'da oynayabileceğiz. Bu oyunlardan biride Burnout Paradise olabilir.

Bildiğiniz gibi Microsoft, geçtiğimiz E3 fuarında düzenlediği konferansında Xbox One için duyurduğu geriye uyumluluk projesi ile fuara damgasını vurmuştu. Bu proje kapsamında bazı Xbox 360 oyunlarını Xbox One üzerinde oynayabileceğiz.

Criterion Games, geliştiricisi olduğu Burnout Paradise isimli oyununun geriye uyumluluk projesi kapsamında Xbox One'a gelmesi için Microsoft ile iletişime geçmiş. 2008 yılının en iddialı yarış oyunlarından biri olan Burnout Paradise'ı önümüzdeki aylarda Xbox One'da görebilme ihtimalimiz var.

Xbox One oyuncuları Red Dead Redemption’ı istiyor

Xbox One geriye uyumluluk projesi kapsamında Fallout 3, Rainbow Six: Vegas 1-2  gibi sayısı 100'e kadar ulaşan birçok Xbox 360 oyunu Xbox One'a gelecek. Burnout Paradise'ında bu oyunlar arasında yer alıp almayacağını önümüzdeki günlerde öğreneceğiz. Geriye uyumluluk projesinin Sonbahar aylarında oyuncuların kullanımına sunulması bekleniyor.