Bu Yaz Evinizde Sizi Delirtecek 5 Oyun!

Bu Yaz Evinizde Sizi Delirtecek 5 Oyun!

Dünyanın pek çok yerinde oyun dünyasına dair yeni gelişmeler ve güncellemeler her zaman karşımıza çıkıyor. Bu süreçle ilgili beklentilerin tamamında yer alan çalışmalar adına bütün seçenekleri kullanabiliyorsunuz. Bu süreçlerle ilgili her bir seçenek ve farklı fırsatlar için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Yeni nesil konsollarla birlikte oyun oynamak için farklı oyunlara göz atabilirsiniz.

Dünyanın dört bir yanındaki oyun meraklıları, yeni nesil konsollar için adeta nefeslerini tutmuş bekliyor. Microsoft ve Sony, yeni nesil cihazlarının pazara güçlü bir şekilde girmesi için çalışmalar yapıyor. Sony, geçtiğimiz günlerde yaptığı etkinliği de gelecek yeni nesil konsolu PlayStation 5'in oyunlarını tanıtmak için bir araç olarak kullanmıştı.

Gelin hep birlikte bu yaz tanıtılan ve PlayStation 5 için en çok heyecan yaratan 10 oyuna bakalım:

- Gran Turismo 7


Realistik grafikler, süper otomobiller, hız ve rekabet. Gran Turismo serisinin 8. oyunu, PlayStation 5’e çıkacak. Oyun içeriği daha önceki versiyonlarla aşağı yukarı aynı olacak olsa da yeni araçlar ve ışın izleme teknolojisi bu deneyimi üst seviyeye çıkaracak.

- Stray

İnternetin tartışmasız hakimi olan kedilere oyunlarda gereken önem ne yazık ki verilmiyor. Stray adlı oyunda ise robotların hüküm sürdüğü, yavaş yavaş ölen bir şehirde yolunu kaybetmiş bir sokak kedisini canlandıracağız. 

- Returnal

Returnal, öyle sıka sıka ilerlemenin pek mümkün olmadığı, taktik yapmayı gerektiren bir üçüncü kişi nişancı oyunu olarak göze çarpıyor. Bu yapımda yabancı bir gezegende mahsur kalmış bir astronotu oynuyoruz.

- Bugsnax

Herkesin aklına takılan bir ana tema müziği ve oldukça sevimli grafikleri bir kenara bırakırsak, Bugsnax “ne yersek o olduğumuz” ilginç bir macera oyunu olacak gibi duruyor. Amacımız ise Snaktooth Adası'nda Bugsnax’ları bulmak ve yerlileri beslemek.

- Far Cry 6-

Yeni nesil PlayStation’ın en çok merak uyandıran oyunlarından biri de Far Cry 6. Şubat 2021’de çıkacak olan oyunda diktatör Anton Castillo’nun yönetimindeki kurgusal bir karayip adasında maceraya atılacağız.