Bloodborne'un 1.04 yaması yayımlandı

Bloodborne'un 1.04 yaması yayımlandı

Geçtiğimiz hafta sizinle ilk DLC paketinin onayını aldığı haberini paylaştığımız Bloodborne oyunu için 1.04 yaması yayımlandı.

Geliştiriciliği From Software tarafından üstlenilen başarılı aksiyon RPG oyunu geçtiğimiz Mart ayında PlayStation 4'e özel olarak piyasaya çıkmıştı. Çıkışıyla birlikte aldığı inceleme puanlarıyla kalitesini ortaya koyup, ortalığı kasıp kavuran Bloodborne, alacağı ilk DLC öncesi güncellemeler ile eksiklerini kapatmaya çalışıyor.

Oyunun yayımlanan 1.04 yaması ile birlikte oyuna bir çok yenilik getirdi. Bu yeniliklerden en önemlisi ise artık çoklu oyuncu modunda oynarken şifre eşleştirmesi ile oyuna dahil olmak istediğimizde, oyuncular arasındaki seviye farkına bakılmaksızın oyuna dahil olabileceksiniz. Sezgi mağazasının görünüm şartları da bu güncelleme ile değişiyor. Artık bundan sonra 10 yerine 1 veya daha fazla sezgiye sahip olduğumuz zaman sezgi mağazaları görünür olacak ve sezgilerimiz azalsa bile bu mağazalar açık kalmaya devam edecek. Ek olarak oyunun en nadir bulunan taşlarından biri olan Blood Chunk sezgi mağazasına eklendi. Oyunda belli bir puana ulaştıktan sonra açılacak olan Blood Chunk, 30 sezgi karşılığında satın alınabilecek. Daha önceden en fazla 99 adet toplayabildiğimiz gümüş mermi ve kan şişeleri, artık 600'e kadar depolanabilecek. Rifle Spear isimli silahtaki saldırı gücü hatası giderildi.