Battlefield Mobile, Google Play Store'da Görüldü

Battlefield Mobile, Google Play Store'da Görüldü

Battlefield Mobile, Google Play Store'da Görüldü; İşte detaylar..

Mobil oyun büyük ve kaçınılmazdır. Herkesin cebinde bir akıllı telefonu var, herkes ara sıra güzel, renkli bir oyun indirmeye can atıyor. Ne kadar kolay erişilebilir olduğunu ve kullanıcıların bundan başarılı bir şekilde para kazanılabileceğini nasıl kanıtladıklarını düşünürsek, oyun geliştiricilerinin süper popüler serilerini mobil dünyaya taşımak istemeleri mantıklı.

Dice, Nisan ayında, 2022'de piyasaya sürülmesi planlanan bir Battlefield Mobile oyununun üzerinde çalıştığını duyurdu. Ancak, oyunun, belirli bölgelerin oyuna erişebileceği uzun bir test süresine sahip olacağı da belirtilmişti. Zaman yaklaşıyor gibi görünüyor. Battlefield Mobil sayfası artık Google Play Store'da. "Ön kayıt" düğmesi pasif duruyor.

battlefield-mobile-google-play-storeda-goruldu.jpg

Sayfa, bina yıkımları, paraşütle atlama, tank operasyonu ve daha fazlasıyla tam teşekküllü bir Battlefield deneyimi sunuyor. Bilirsiniz, Battlefield serisini bu kadar popüler yapan çılgınlık.

Tıpkı OG oyununda olduğu gibi, "büyük ölçekli savaşlar" ve ekip kurma yeteneğinizi belirtir. Toplam oyuncu sayısı açıklanmadı, bu yüzden bu savaşların gerçekte ne kadar büyük olacağına dair hiçbir fikrimiz yok. Sonra tekrar, muhtemelen hepimiz ilk birkaç oyunda bot oynamaya karşı olacağız, peki fark ne?

Sayfanın dili, Battlefield serisinden popüler haritalar ve modlar görünecek gibi görünüyor, bu nedenle orijinal içerik yerine daha çok bir “liman” bekliyoruz. Bu hiç de fena değil. Oyuna hemen başlamanıza ve anında aşina olmanıza izin veriyor.